19 Birželis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

Per miestą nuvilnijo renginių įvairove tauragiškius ir miesto svečius džiuginusi tradicinė miesto šventė „Tauro ragas 2017“. 510-ąjį gimtadienį miestas šventė septynias dienas. Daugiau kaip keturiasdešimtyje šventinių renginių, kuriuose pasirodė per pusantro tūkstančio atlikėjų, veiklos ir pramogų rado tiek maži, tiek vyresnio amžiaus šventės dalyviai.

Birželio 13 d. Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis pakvietė Savivaldybės bei kitų atsakingų institucijų vadovus aptarti praėjusios miesto šventės „Tauro ragas 2017“ renginius. Susitikime pirmiausia padėkota visų įstaigų vadovams, darbuotojams už bendrą darbą, geranoriškumą ir atsakomybę ruošiantis šventei ir jos metu. Pasidžiaugta, kad visų organizatorių dėka šventė buvo graži, įspūdinga ir įsimintina. Sulaukta itin gausaus dalyvių skaičiaus.

Antrus metus iš eilės miesto šventė vyko be alkoholio. Miesto seniūno, policijos pareigūnų teigimu, šventėje neužfiksuota jokių ypatingų incidentų ar rimtesnių tvarkos pažeidimų. Sulaukta daug padėkų ir pagyrimų tiek iš tauragiškių, tiek iš miesto svečių.

„Bendromis pastangomis sukūrėme įsimintiną šventę mūsų bendruomenei ir svečiams. Ačiū visiems už tai, kad visos septynios šventinės dienos Tauragėje buvo pilnos gražių akimirkų, nuoširdžių šypsenų ir gerų emocijų“,- įteikdami visiems po atminimo dovaną, teigė rajono vadovai.

Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Inesa Vaigauskienė

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation