24 Vasaris 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Praėjusią savaitę buvo paskelbtas kolektyvų, dalyvausiančių Lietuvos moksleivių dainų šventėje, sąrašas. Kolektyvai atrinkti remiantis perklausų ir peržiūrų rezultatais. Tauragei atstovaus 10 kolektyvų – iš viso apie 200 dalyvių.

 

 

Švietimo skyriaus vyr. specialistės Danguolės Petkienės teigimu, birželio 6 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko pasitarimas dėl Lietuvos moksleivių dainų šventės, į kurį buvo kviesti visų savivaldybių atstovai. Kalbėta apie šventės meninę dalį, diskutuota  dėl šventės dalyvių apgyvendinimo, maitinimo, saugumo.

 Šventė prasidės liepos 4 d. mokinių kūrybinių darbų konkurso ,,Mūsų vardas Lietuva“ parodos atidarymu Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose. Šios parodos globėja – Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Mokiniai, norintys dalyvauti parodoje, savo darbus galėjo siųsti internetu.

Šventės programoje numatytos eitynės Gedimino prospektu, dainų diena, šokių diena ir ansamblių vakaras.
Danguolė Petkienė minėjo, jog šiemet atsisakyta visų šventės dalyvių eitynių, jose dalyvaus tik po du mokinius iš kiekvienos savivaldybės, kurie neš savo savivaldybių vėliavas. Visus susirinkusius Daukanto aikštėje pasveikins Prezidentė, vyks koncertas.

- Visi organizaciniai klausimai jau sutvarkyti, paskirstytos mokyklos, kuriose gyvens šventės dalyviai. Gyvenimo sąlygos bus patenkinamos, nes iš visos Lietuvos į Vilnių suvažiuos apie 20 tūkstančių dalyvių, todėl puikių gyvenimo sąlygų nereikėtų tikėtis. Šventės dalyviai bus maitinami 3 kartus per dieną. Šiltus pusryčius ir vakarienę kolektyvai gaus savo apgyvendinimo vietose, o pietus - priklausomai nuo to, kur vyks repeticijos. Jei lis, bus išdalintos apsaugos nuo lietaus. Kiekvienas mokinys gaus dalyvio kortelę, su kuria bus galima nemokamai aplankyti muziejus, todėl siūlyčiau nepraleisti šios progos. Ypač didelis dėmesys bus skiriamas šventės dalyvių saugumui, sustiprintas policijos pareigūnų budėjimas moksleivių apgyvendinimo vietose, - pasakojo Danguolė Petkienė.

Jos teigimu, į šventę vyks ir rajono savivaldybės sudaryta darbo grupė, vadovaujama Aušrinės Norkienės: Švietimo skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas, vyr. specialistės Audronė Bartušienė ir Danguolė Petkienė. Tikimasi, jog kartu vyks ir medicinos darbuotoja.

Kolektyvų, vyksiančių į Lietuvos moksleivių dainų šventę, sąrašas paskelbtas Tauragės rajono savivaldybės internetiniame puslapyje www.taurage.lt.

Kristina NEVELKIENĖ

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija