28 Vasaris 2020, Penktadienis

 

Pirmas
 

Šiemet Norkaičių kaimo bendruomenė „Galmena“ mini 10-ies metų veiklos jubiliejų. Rugpjūčio 20 d. vyko graži šventė šiai sukakčiai paminėti.

...O viskas prasidėjo 2006 metais, kada Norkaičių kaimo žmonės susivienijo į draugišką ir stiprią bendruomenę.

Kuo išskirtinė bendruomenė „Galmena“? Tvirtomis vertybėmis ir tikslo siekimu. O svarbiausia- draugiškais ir aktyviais žmonėmis!

 Turbūt mažai kur rasime kaimelių, kuriuose kiekvieną antradienio popietę rinktųsi vyresnės kaimo moterys – giesmei, maldai ir maloniam bendravimui. Pavasarį visi kaimo gyventojai susibėga į talką, Kiekvienais metais organizuojamos ekskursijos, kurios skatina bendrauti mažus ir didelius, pažinti savo kraštą. Kartu su tradicinių amatų ir etnokultūros centru išradingai įgyvendinami įvairūs kultūriniai renginiai, minimos valstybinės šventės. Suburti trys saviveiklininkų kolektyvai.

Per 10 metų užfiksuota daug nuostabių akimirkų, kuriomis šventės metu pasidalinta išskirtinėje parodoje. Bendruomenės pirmininkė B. Globienė aktyviausiems bendruomenės nariams įteikė dovanėles su „Galmenos“ atributika.

Pasidžiaugti švente ir pasveikinti bendruomenės atvyko daug svečių. Koncertinėje programoje dalyvavo kapela „Mitauja“ ir „Tango plius“. Šoko, dainavo, o kas svarbiausia išskirtiniais gatvių patiekalais dalinosi ir kiekvieną vaišino, vietiniai kaimo gyventojai. Šventės vakarą visus linksmino grupė „Vairas“.

Parengta pagal Norkaičių kaimo bendruomenės informaciją

Komentarai

 #
Kapela,,Mitauja" tai seip,bet zuosi plius tai patiko.
 
 #
o man patiko
 
 #
kas tas zuosi plius
 
 #
reikėjo dalyvauti žinotum
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija