19 Birželis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

Prevencinės akcijos „Nesupirk-geriau pagalvok“ metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnė kartu su jaunosiomis policijos rėmėjomis patikrino 6 netauriųjų metalų laužo ir atliekų supirktuves, esančias Tauragės mieste. Pareigūnės vykdomos prevencinės akcijos pagrindinis tikslas buvo sužinoti kuo daugiau informacijos apie asmenis, atnešančius į supirktuves akumuliatorius, metalo laužą, o ypač elektros ir ryšių įrangą.

Netauriųjų metalų laužo ir atliekų supirktuvių darbuotojų taip pat buvo paprašyta pateikti metalo laužo ir atliekų pirkimo-pardavimo faktą patvirtinančius apskaitos dokumentus. Pažeidimų apskaitos dokumentuose nenustatyta. Pastarųjų supirktuvių darbuotojai tinkamai pildo metalo laužo ir atliekų  apskaitos dokumentus.

Pareigūnė priminė supirktuvių darbuotojams ir taisykles apie draudžiamų daiktų supirkimą. Įspėjo supirktuvių darbuotojus, kad jie reikalautų priduodamų daiktų dokumentų, įrodančių, kad tie daiktai iš tikrųjų priklauso atnešusio asmens nuosavybei.

 Suaktyvėjus metalo laužo, akumuliatorių ir kitų daiktų vagystėms policija kviečia gyventojus policijoje  pasižymėti vertingus daiktus.

Atminkite, kad pažymėtas daiktas policijoje yra užregistruojamas, jam suteikiamas numeris, o užklijuotas lipdukas su užrašu „Pažymėta policijoje“ iš anksto įspėja į jūsų daiktą besikėsinančius ilgapirščius.

Gyventojai dėl daiktų žymėjimo gali kreiptis į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, 118 kab., Gedimino g. 17, Tauragė. Daugiau informacijos telefonais (8 698) 58 368 ir (8 655) 48 293.

 

Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina Banienė                                                           

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation