24 Vasaris 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Po to, kai laikraštyje pasidžiaugėme, kad tauragiškiai be didelių nuostolių išgyveno didžiausius sezono šalčius, nelaimės pasipylė tarsi iš gausybės rago. Praėjusią savaitę gaisrininkai turėjo pakankamai darbo. 
Penktadienio vakarą, apie 18 val. priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai skubėjo į Pajūrio kaimą (Tauragės kaimiškoji seniūnija), kur teko gesinti medinę pirtį. Atvykus ugniagesiams, pirties vidus jau degė atvira liepsna. Degimo procesą pagreitino ir pirties sienų pjuvenų užpildas. Gesinant gaisrą, ugniagesiams teko nuardyti apie 5 kv. metrus stogo šiferio. Manoma, kad gaisras kilo dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų.
Šeštadienio rytą ugniagesiams buvo pranešta apie degantį gyvenamąjį namą Vytauto gatvėje. Gaisrininkams atvykus prie Vytauto gatvės 6 numeriu pažymėto namo, paaiškėjo, kad jau atvira liepsna dega vienaukščio medinio namo stogas. Po keleto valandų darbo gaisrininkams pavyko užgesinti gaisrą plastikinėmis lentelėmis apkaltame name. Gaisro metu nudegė apie 100 kv. metrų stogo, išdegė mansarda, sudegė joje buvę daiktai. Ugniagesiams pavyko išsaugoti greta stovintį pastatą.

,,Tauragiškių balso“ informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija