24 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Irina SADAUSKIENĖ
 

Tauragės „Šaltinio“ pagrindinė mokykla jau keletą metų yra šalies Kokybės siekiančių mokyklų klubo narė, tad pasikvietė kolegas, norėdami pasidalinti patirtimi, įsivertinant savo veiklą, papasakoti sėkmės istoriją, iš kitų pasimokyti.
Konferencija prasidėjo mokyklos auklėtinių meninių kolektyvų pasirodymu, kurie pasak sveikinimo žodį tarusios mokyklos direktorės Jūratės Lazdauskienės, yra puikus kokybiško darbo įrodymas.
Susirinkusius konferencijos dalyvius pasveikino Tauragės rajono meras P. Petrošius ir Tauragės rajono tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas dr. A. Beišys.
Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros direktorius Gražvydas Kazakevičius su konferencijos dalyviais pasidalijo mintimis kiekvienai mokyklai aktualia veiklos audito tema, teigdamas, kad įsivertinimas ir vertinimas - du lygiareikšmiškai svarbūs dalykai.
Tauragės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Vijolyta Bivainienė  papasakojo, kad jų mokykla jau keletą metų ne formaliai, o atsakingai ir kryptingai įsivertina savo veiklą. Tai suteikia galimybes išsiaiškinti savo ugdymo įstaigos silpnąsias ir stipriąsias vietas, numatyti lūkesčius ir kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų. Būtent tolimesnių veiksmų kryptingumas „Šaltinio“ pagrindinei mokyklai padėjo gauti paramą tolimesnei veiklai. Ne veltui mokykla vienu metu vykdo net 11 projektų, kurie padeda plėtoti kokybišką veiklą. V. Bivainienė pasidalijo ir sėkmės istorija. Pasak direktorės pavaduotojos, prieš keletą metų, įsivertinant savo veiklą,  mokyklos bendruomenė atkreipė dėmesį, kad silpniausia jų veiklos grandis – specialiųjų poreikių vaikų pažangumas. Net dešimt procentų spec. poreikių mokinių pažangos nepasiekdavo. Buvo imtasi ne vieno projekto, kurie suteikė galimybes gauti paramą specialiai įrangai įsigyti, keliems socialiniams pedagogams įsteigti etatus. Rezultatas vertas dėmesio – pagal paskutiniuosius duomenis tik 1 procentas specialiųjų poreikių mokinių nepadarė pažangos.
Kelios dešimtys konferencijos dalyvių apsilankė Tarailių ir Jovarų pagrindinėse mokyklose, „Versmės“ gimnazijoje.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija