20 Balandis 2019, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Š. m. spalio 30-ąją Vilniuje Tauragės rajono savivaldybei perduotas dar vienas naujas geltonasis mokyklinis autobusas. „Volkswagen Crafter“ markės automobilis skirtas Gaurės pagrindinei mokyklai.

Pasitinkant naujus mokslo metus į Tauragės rajoną atvažiavo vienas iš trijų mokyklinių geltonųjų autobusų. Juo jau vežami Skaudvilės gimnazijos mokiniai. Trečiasis autobusiukas, kuris bus skirtas Tarailių progimnazijai, į Tauragę atriedės lapkričio mėnesį.

Mokyklinio M2 klasės autobuso „Volkswagen Crafter“ vertė – 40 237,34  Eur. Visi mokykliniai autobusai turi 19 vietų. Didesniam saugumui užtikrinti juose įrengti variklio užvedimą blokuojantys alkotesteriai.

Viso Švietimo ir mokslo ministerija šiemet nupirko 157 mokyklinius autobusus, tai 75 autobusais daugiau nei pernai. Autobusai bus perduoti 58 savivaldybėms.

Nauji autobusiukai bus skirti vežioti mokinius iš reorganizuotų, likviduotų ir pertvarkytų mokyklų kaimuose bei miesteliuose, gyvenančius toliau kaip 3 kilometrai nuo švietimo įstaigos, taip pat priešmokyklinio ugdymo, specialiųjų poreikių turinčius moksleivius.

Geltonųjų autobusų projektas Švietimo ir mokslo ministerijos vykdomas jau 18 metų ir iš viso mokykloms perduota 1060 autobusiukų visoje Lietuvoje.

Savivaldybės informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija