23 Rugsėjis 2018, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Spalio 18 dieną, parodų centre Litexpo vyks Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ finalas, kuriame Tauragės „Versmės“ gimnazija su kitomis vienuolika Lietuvos mokyklų varžysis dėl geriausios vardo bei pagrindinio prizo – kelionės į Vokietiją.

Renginyje, nuo 10 valandos susirinkusiųjų lauks ne tik įnirtinga kova tarp dvylikos geriausiai pusfinaliuose pasirodžiusių bei įdomiausiai vasaros kūrybinę užduotį atlikusių Lietuvos mokyklų iš Alytaus, Pasvalio, Molėtų, Kauno, Takų, Mažeikių, Tauragės, Vilniaus, Šalčininkų ir Ukmergės rajonų, bet ir įdomios veiklos, padėsiančios suprasti kas yra atsakingas vartojimas, pakartotinis panaudojimas, tausojimas, rūšiavimas ir atsakingas požiūris į mus supančią aplinką.

Olimpiadoje įdomios veiklos ras kiekvienas palaikyti savo komandos atvykęs ar tiesiog naudingų žinių ištroškęs svečias, kadangi viso renginiu metu, veiks konferencijų ir dirbtuvių erdvės, kuriose gerąja patirtimi dalinsis įvairių sričių specialistai bei eko menininkai. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Daugiau informacijos apie Nacionalinę „Žaliąją olimpiadą“ rasite www.zaliasistaskas.lt. Registracija: info@zaliojiolimpiada.lt.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation