5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Baiminasi pašaipų ir kaltinimų

Tauragės klinikos „Mecentrum“ gydytojos, estetinės medicinos ir grožio specialistės Astos Kutraitės teigimu, dauguma jos klientų nuo artimos aplinkos slepia savo apsilankymus klinikoje.

„Pastebiu, kad  moterys apie atjauninančias procedūras geriau pasipasakos draugėms, bet ne savo vyrams ar vaikams. Jos tiesiog baiminasi pašaipų, kaltinimų išlaidavimu ar nuolatinių priekaištų. Natūralu, jog nutylėjimo priežastis – savaime suprantamas dalykas, juk dažniausiai susitikimus su šeimos gydytojais, odontologais, kitais sveikatos specialistais mes pasilaikome sau“, - svarsto gydytoja.

„Mecentrum“ klinikoje teikiamas visas spektras estetinės medicinos ir grožio paslaugų, skirtas šiuolaikinėms, skubančioms moterims ir orientuotas į ilgalaikiškumą. Čia atliekama raukšlių korekcija injekcijų pagalba, intensyvios pulsinės šviesos terapija (IPL), ilgalaikis kontūrinis makiažas, odos priežiūros procedūros, kurių poveikis trunka iki pusmečio. Dėl šių procedūrų į Tauragės kliniką moterys atvyksta iš įvairiausių Lietuvos vietų, vis daugiau sulaukiama klientų iš Rusijos.

Anot gydytojos A. Kutraitės, dažniausiai pas estetinės medicinos specialistus lankosi moterys, siekiančios greito ir efektyvaus rezultato.

Kartais, slapčia nuo šeimos, į gydytoją jos kreipiasi atostogų metų, būna, kad vizitui pasirenka savaitgalį – klinika dirba ir šeštadieniais.

„Dažnai tenka klausytis nuoskaudų, jog  vyrai nepalaiko moterų noro atjauninti veido odą injekcijų pagalba. Žinia apie tai, kai kurių klienčių namuose sukeltų tikrą audrą“, - teigia grožio specialistė.

Dėl panašių priežasčių dailiosios lyties atstovės tyliai džiaugiasi pagerėjusia išvaizda, dingusiomis raukšlelėmis ir skaistesne, lygesne veido oda. O kuomet moteris patenkinta savo išvaizda – ji švyti ir namuose, ir darbe.

„Maža dovanėlė sau, investicija į savo išvaizdą, labai dažnai pakeičia moters gyvenimą. Juk laiminga moteris spinduliuoja gera nuotaika ir visiems esantiems šalia nuo to – tik geriau.Todėl manau, kad pasakoti apie tai, jei nėra noro – visiškai nebūtina“, - sako gydytoja A. Kutraitė.

Pageidauja subtilaus grožio

Po grožio procedūrų moterys pražysta tiesiog kosmetologinėje kėdėje. Šiuo metu Lietuvoje itin  populiarių hialiurono rūgšties užpildų, botulino toksino injekcijų poveikis išryškėja labai greitai, tačiau rezultatas akivaizdžiai nekrenta į akis. Gydytojos A. Kutraitės teigimu, dažnai po panašių procedūrų sulaukiama komplimentų, kad moteris atrodanti pailsėjusi, švytinti. Anot jos dažnai pastebima, jog kažkas moters veide pasikeitė, tačiau kas būtent – sudėtinga įvardinti.

Tokį efektą suteikia ir lietuvaitėms gerai žinomas kontūrinis makiažas, kuris ne tik paryškina veido bruožus, bet ir padeda sutaupyti marias laiko – kasdien nebereikia ilgai gaišti prie veidrodžio.

Gydytojos teigimu, dažniausiai teigiamų pokyčių veide pageidauja 30 - 60 metų lietuvės.

„Lietuvaitės yra labai smalsios ir atsargios, jos, skirtingai nei rusaitės, linkusios taip patobulinti savo išvaizdą, kad žvelgiant nebūtų akivaizdu, kad lankėsi pas grožio specialistą.  Į kliniką ateina moterys žinodamos apie procedūrą, kurios pageidauja pakankamai daug, tačiau vistiek turi daugybė klausimų ir abejonių. Klientės iš Rusijos – priešingai, nori būti ryškios ir, kad aplinkiniai iškart suprastų – ši moteris tikrai nemažai investavo į save“, - pasakoja estetinės medicinos ir grožio specialistė.

Populiarėja kompleksinės procedūros

Asta Kutraitė  išskiria tris klientų grupes: vieni kreipiasi dėl pastebimų išvaizdos pokyčių, kuomet jie krenta į akis aplinkiniams, arba pačiam žmogui, kiti tiesiog neturi daug laiko savo išvaizdos priežiūrai, tretieji – nori užbėgti laikui už akių ir ateina konsultuotis.

Estetinei grožio medicinai sparčiai žengiant į priekį, profesionalus grožio specialistas savo klientui vis dažniau siūlo kompleksines grožio procedūras. Šiuo metu populiaru derinti vienas procedūras su kitomis, pavyzdžiui, veido pylingą su hialiurono rūgšties injekcijomis, botuliną toksiną su  hialiurono injekcijomis, galimas ir veido mankštos – hialiurono injekcijų derinys.

Procedūros parenkamos atsižvelgus į odos būklę, tipą, kliento asmenybę, jo gyvenimo būdą ir net įpročius. A. Kutraitė primena, kad geras rezultatas priklauso nuo profesionalaus, kvalifikuoto specialisto gebėjimų parinkti teisingus derinius ir kokybiškai atliktų paslaugų.

Kreipiasi ir vyrai

„Fizinės priklausomybės injekcijoms tikrai nėra, tačiau pagerėjusi išvaizda ir su tuo susijusi pakili savijauta tiek moteris, tiek ir vyrus dažnai sugrąžina pakartotinoms procedūroms“, - pasakoja gydytoja.

Beje, išvaizdą klinikoje tobulinasi ne tik dailiosios lyties atstovės. Ateina ir vyrai. Savo išore rūpinasi scenos žmonės, verslininkai, garsių įmonių savininkai ir vadovai, užimantys aukštas pareigas.

Kreiptis į estetinio grožio specialistus jie dažnai nusprendžia tuomet, kai tai daryti priverčia staiga išryškėję pokyčiai veide arba artimųjų, draugų pastabos apie pablogėjusią išvaizdą.

Klientai vyrai iš Rusijos į invazines grožio procedūras žvelgia paprasčiau – jiems nereikia didelio ryžto atjauninančioms injekcijoms.

„Jiems tai labiau įprasta. Kai kuriems – tai  tarsi automobilio pirkimas arba vizitas pas šeimos gydytoją“, - pastebi pokalbininkė.

Rusai estetinės medicinos ir grožio paslaugas Lietuvoje renkasi dėl aukštesnės paslaugų kokybės ir kokybiškų, Europos Sąjungoje sertifikuotų grožio industrijos produktų.

„Klientai iš Rusijos apie mus dažniausiai išgirsta iš savo pažįstamų, draugų, kurie jau išbandė paslaugas ir liko patenkinti rezultatu. Paprastai vizitus į Lietuvą ir apsilankymą pas grožio specialistą jie derina prie savo atostogų Lietuvos kurortuose arba darbo vizitų“, - sako estetinės medicinos ir grožio specialistė Asta Kutraitė.

Nuotr. Dažnai netikėtai atjaunėjusios moterys su savimi nešioja mielą, mažą paslaptį – geros išvaizdą joms sugrąžino injekcijos, apie kurių naudojimą nieko neįtaria net patys artimiausi žmonės - šeimos nariai.   Foto - teluguone.com

 

 

 

Komentarai

 #
Kai grožis kainuoja daug - tai jau vyrų reikalas :).
 
 #
pusei metu poveikis tai mazoka sakyciau
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija