25 Sausis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Lapkričio 19-ąją Pagramančio regioninio parko direkcija jau aštuntą kartą surengė viktoriną „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“. Viktorinoje dalyvavo Tauragės „Aušros“, „Šaltinio“, Tarailių progimnazijos, Tauragės r. Žygaičių gimnazijos ir Tauragės r. Pagramančio pagrindinės mokyklos komandos.

Renginys prasidėjo Pagramančio pagrindinės mokyklos mokinių Kotrynos ir Dominyko Paulikų šokiais, sveikinimo žodžiais ir komandų prisistatymais. Vienas už kitą gražesniais, linksmesniais, įdomesniais kūrybiniais numeriais moksleiviai stebino vieni kitus bei mokytojus.

Po linksmosios dalies – viktorina. Komandos nariai turėjo atsakyti į 20 klausimų, o atsakymams buvo skirta – tik viena minutė. Užduotys nebuvo lengvos, nes reikėjo atpažinti retus paukščius, augalus, žuvis, naujausius lankytinus ir sutvarkytus objektus. Keletą klausimų ir užduočių buvo susijusių su kalendorinėmis šventėmis.

Įvertinus atsakymus, paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi ir pirmąją vietą pelnė Pagramančio pagrindinės mokyklos komanda (vadovė – biologijos mokytoja Genovaitė Pipirienė). Jiems ir kitiems dalyviams buvo įteiktos dovanėlės, padėkos raštai.

Renginio pabaigoje, prie Jūros ir Akmenos santakos, svečiai džiaugėsi puikio oru, dalijosi įspūdžiais, ragavo žolelių arbatą bei gardžius ragaišius.

Tikimės, kad projektas „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ moksleiviams suteikė žinių apie Lietuvos saugomas teritorijas, paskatino domėtis gimtojo krašto istorija, kultūros ir gamtos paminklais, supančia aplinka.

Lina Misiulytė

Pagramančio regioninio parko kultūrologė

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija