25 Rugpjūtis 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Miegančios rožės – tai daugelio žmonių širdis ir akis pakerėjęs grožis, kuris gali būti puikia dovana arba stilingu namų ar ofiso interjero akcentu. Juk patalpas, kuriose dažnai būname, visada norisi laikyti papuoštas, o miegančios rožės nevysta ir savo nepriekaištingą išvaizdą išlaiko net iki kelių metų, todėl tai tikrai tinkamas variantas.

Kas yra stabilizuotos rožės?

Stabilizuotos rožės arba kitaip dar vadinamos miegančiomis rožėmis yra gėlės, kurios dėl modernios ir ekologiškos augalų stabilizavimo technologijos nevysta net iki kelių metų. Ši technologija padeda rožėms išlaikyti nepakitusią išvaizdą net kelis metus, o geriausia tai, kad rožės yra gyvos ir tikrai stilingai puošia aplinką.

Miegančių rožių privalumai

Miegančios rožės yra nepaprastos gėlės, o jas žmonės pasirenka dėl savo privalumų, tokių kaip:

  • Ekologiškumas. Miegančios rožės yra natūralios ir nedirbtinės gėlės, jos nealergizuoja žmonių bei gyvūnų, nėra toksiškos, todėl jas be jokių problemų galima laikyti miegamuosiuose ar kitose patalpose.

  • Nereikalauja didelės priežiūros. Miegančių rožių nereikia laistyti, jomis besąlygiškai rūpintis, kaip kitais augalais. Todėl tai yra patogu ir sutaupo laiko. Visgi, yra keletas aspektų, tokių kaip tiesioginiai saulės spinduliai, skersvėjai, dažna temperatūrų kaita, kurių derėtų vengti. Norėdami nuvalyti nuo miegančios rožės dulkes, tai galėsite padaryti su lengvu skudurėliu arba nedidele plaukų džiovintuvo srove.

  • Nevysta net kelis metus. Miegančios rožės nevysta, o dėl specialios stabilizavimo technologijos jomis žmonės džiaugiasi net keletą metų. Tai gėlės, kurios absoliučiai nereiklios aplinkos sąlygoms, todėl jos puošia namus ir yra puikus interjero akcentas.

  • Miegančios rožės yra elegantiška dovana. Miegančios rožės yra dovanojamos pačiomis įvairiausiomis progomis. Neretai galima išvysti jas įteikiant jaunavedžiams, taip pat miegančiomis rožėmis yra sveikinami naujagimio susilaukę tėvai, gimtadienį švenčiantys draugai, stabilizuotos gėlės dovanojamos draugystės sukakties proga ar net per Kalėdas. Tai ypatinga dovana, kurią galima įteikti bet kokia proga arba iš vis be progos. Būkite tikri, kad pasirinkę padovanoti miegančią rožę, tikrai nustebinsite brangų žmogų, o gėle jis džiaugsis ir jus prisimins dar ilgai.

Kiek kainuoja miegančios rožės?

Miegančių rožių kaina yra įvairi. Ji priklauso nuo tokių aspektų, kaip gėlės dydžio, jos pateikimo, miegančios rožių kiekio kompozicijoje. Stabilizuotos rožės po stiklu yra egzotiškas ir elegantiškas variantas, kurio kaina elektroninėse parduotuvėse skiriasi. Raskite sau priimtiniausią variantą tiesiog internete ir įsigykite jį už prieinamą kainą. Nors stabilizuotos rožės yra visgi brangesnės už skintas, tačiau didžiausias pliusas, kad jomis galima džiaugtis dar ilgą laiką, net kelis metus, ko negalima pasakyti apie skintas rožes.

Miegančių rožių įsigijimas

Ne viena gėlių parduotuvė Vilniuje prekiauja miegančiomis rožėmis, todėl būkite tikri, kad norimą gėlę tikrai įsigysite. Visgi, kitas, paprastesnis būdas nusipirkti stabilizuotą rožę yra internetu. Internetinė prekyba tikrai stipriai išsivysčiusi, tai patogus, užtikrintas ir laiko sutaupantis būdas nusipirkti tai ko nori greitai ir be didelių pastangų. Stabilizuotos gėlės internetu parduodamos daugelyje apskritai gėlėmis prekiaujančių elektroninių parduotuvių. O pirkimas internetu turi net keletą privalumų.

Gėlių pirkimo internetu privalumai:

  • Įsigyti gėles internetu galima labai greitai. Nereikia važiuoti į gėlių saloną ir gaišti savo laiko, internetu pirkti galite bet kuriuo paros metu, o tai daryti namuose, darbe ar atostogaujant prie jūros.

  • Galite tarpusavyje lyginti gėlių kainas. Kadangi internetinėje svetainėje pateikiamos visos prekės ir jų kainos, galite jas pasilyginti tarpusavyje ir rasti optimaliausią bei sau prieinamą variantą.

  • Perkant internetu yra galimybė gauti gėles net neišėjus iš namų, nes jas atveža kurjeris. Jeigu esate namuose ar kitoje patalpoje, iš kurios negalite ar nenori išeiti, bet jums reikia gėlių, užsisakykite jas internetu su pristatymu, o kurjeris siuntą pristatys jūsų pasirinktu laiku.

  • Tai išskirtinis būdas nustebinti brangius žmones. Jeigu esate už tūkstančio kilometrų nuo brangių žmonių, bet norite juos pasveikinti ypatinga proga, paminėti metines ar tiesiog nustebinti – nupirkite miegančią rožę, o ją kurjeris pristatys pasirinktu adresu. Mieganti rožė gavėją džiugins dar ilgus metus.

Miegančios rožės yra ypatingos gėlės, puošiančios namus ir stebinančios daugelį. Turėti tokią rožę savo namuose apsimoka, o ją dovanoti ir suteikti džiaugsmo kitiems yra tikrai neeilinis ir įdomus pasirinkimas.

 

 

Komentarai

 #
Manau, kad vasara yra tas metas, kada ir lauko <a href="https://geliubutikelis.lt/kategorijos/prabangios-roziu-puokstes/" alt="geliu">gėlių</a> galima pasiskinti iš mamos darželio, o norint ilgiau išsaugoti gyvų gėlių grožį - tuomet rinktis miegančias gėles, arba jas įkomponuotas puokštėse.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija