26 Gegužė 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Gegužės 30 d. iš marijampolietės Redos Kryžauskienės gauta nepaprastai nuoširdi padėka jos piniginę radusiai merginai ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjui Andriui Getaučiui. Moters padėka labai išsami ir skamba taip:

„Aš, marijampolietė, gegužės pradžioje, artėjant Motinos dienai, buvau atvykusi paviešėti į savo tėviškę ir buvau ten kelias dienas. Gegužės 7 dieną, apie 13 valandą, buvau Skaudvilėje, nes reikėjo nusipirkti vaistų nuo širdies. Eidama per pėsčiųjų perėją, kažkaip pamečiau savo piniginę (galbūt iškrito iš rankinės) su visais pinigais ir įvairiais savo dokumentais. Apsižiūrėjusi patyriau tiesiog šoką, bet vis raminau save, kad viskas turi būti gerai. Pirmiausia užblokavau savo banko kortelę. Praėjo vos dvi (!!!) valandos, ir gavau puikią žinią: man paskambino mano krikšto duktė Snieguolė Akramienė, gyvenanti Vaidilų kaime, ir pranešė, kad mano piniginė yra Skaudvilės policijoje. Snieguolę, mano giminaitę, susirado, matyt, policininkai.

Aš paskambinau į policiją, susitarėme, ir kitą dieną jau pasiėmiau savo piniginę. Ji, beje, buvo su visais joje buvusiais pinigais ir dokumentais! Tada sužinojau daugiau apie piniginės radimą – ją rado mergina, vardu Giedrė.

Taigi noriu padėkoti GIEDREI, Kryžkalnio gyventojai, dirbančiai Adakavo parduotuvėje, už labai gražų poelgį – už jos sąžiningumą, nuoširdumą, pilietiškumą, pagaliau – už man sugrąžintą (išgelbėtą) sveikatą! Juk esu jau ne pirmos jaunystės, mano širdis jau triskart operuota, pakeistas širdies vožtuvas. Man ši mergina – ŽMOGUS iš didžiosios raidės! Labai AČIŪ jai! Linkiu, kad Ją gyvenime suptų tik tokie patys GERI žmonės!

Taip pat DĖKOJU Skaudvilėje dirbusiam policijos pareigūnui Andriui Getaučiui už gerą tarnybos pareigų atlikimą, už operatyvumą, sąžiningumą! Jį taip pat vadinu ŽMOGUMI iš didžiosios raidės! Sėkmės jam tolimesnėje tarnyboje!

                      AČIŪ, AČIŪ Jums!“.

 

                      Šia marijampolietės padėka didžiuojasi visas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojų kolektyvas.

 

Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė

Aušrinė Valantiejienė

 

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija