5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Kiekvieną kartą, kai susiduriame su nauju žmogumi, dažnai žvilgtelime į jo rankas. Jos tarsi veidrodis atspindi  charakterį, profesiją, statusą visuomenėje. Bet ar visi turime laiko ir žinių kiekvieną dieną jomis rūpintis? Ko reikėtų, kad nagai būtų sveiki ir gražūs? Apie tai sutiko pasikalbėti salono „Grožio sala“ manikiūrininkė Lilija Gžimailienė.
Sveiki ir gražūs nagai gražu akiai, naudinga sveikatai

Kai kalba sukasi apie manikiūrą, dažnas iš mūsų įsivaizduoja ryškiu laku išdabintus gražuolių pirštukus. Ir nedaugelis susimąstome apie  naudingąją šios procedūros pusę. Nagų kirpimas, odelių šalinimas, piliravimas, drėkinimas suteikia rankoms grožio, švaros pojūtį. Rankų masažas, nors ir trumpas, tačiau yra labai naudingas visai rankai, nes pagerina kraujo tekėjimą plaštakoje, pagerina riešo lankstumą. Pilingo metu atsikratome senos, negyvos odos, nuospaudų. Specialistų teigimu, manikiūras padeda apsisaugoti nuo grybelio. Pagaliau tai puikus būdas palepinti savo rankas ir kojas, atsipalaiduoti po sunkių kasdienių darbų. Daugelis moterų, o pastaraisiais metais ir vyrų, yra linkę savo nagais rūpintis namuose. Vis dėlto geriausia šį darbą patikėti profesionalams ir bent retkarčiais apsilankyti grožio salonuose.

Ką apie nagų priežiūrą mano Lilija Gžimailienė?

Jau trečius metus manikiūrininke dirbanti Lilija Gžimailienė įsitikinusi, kad  kasmet vis daugiau žmonių rūpinasi savo nagų išvaizda. „Grožio saloje“ jos paslaugomis naudojasi daugiausia dirbančios moterys iki 60-ties metų, mokinės, trumpam namo sugrįžusios studentės. Lilijos manymu,  pirmiausia manikiūras yra naudingas higieniniu požiūriu.
- Svarbiausia, kad nagai būtų sveiki, natūraliai žvilgantys, nelūžinėtų. Visi kiti dalykai yra mažiau svarbūs, - tvirtino manikiūrininkė Lilija. Ji papasakojo, jog salone ypač rūpinamasi klientų sveikata, todėl visos procedūros atliekamos sterilizuotais, dezinfekuotais įrankiais, naudojami vienkartiniai rankšluosčiai. Lilijos pastebėjimu, pačios moterys nėra tokios skrupulingos, todėl pasitaiko atvejų, kai tenka pasiūlyti nusiplauti rankas ar dėl rimtesnių nagų ar odos ligų diplomatiškai nukreipti pas gydytoją.
- Dabar visi labai skuba ir nori greito rezultato, todėl sveikatą gerinančios procedūros nėra labai populiarios, - tvirtino Lilija.
Jos manymu, karštas manikiūras, kurio metu pirštai merkiami į šiltą losjoną, praturtintą mikroelementais, yra ypač naudingas žiemą. Skaudantiems pirštų sąnariams tikrai nepakenktų  parafino vonelės. Profesionalus rankų ar kojų pėdų masažas tik prisidėtų prie sveikatos stiprinimo ir kliento nuotaikos gerinimo bet kuriuo metų laiku.
Lilijos Gžimailienės teigimu, šiuo metu labiausiai populiarus yra gelinis nagų lakavimas.
- Ilgalaikis lakavimas geliniu laku yra idealus variantas nuolat skubančioms moterims. Be to, plonas šio lako sluoksnis saugo ir stiprina nago plokštelę nuo aplinkos poveikio, leidžia jam kvėpuoti. Tai žymiai sveikiau negu klijuojami nagai, - sakė Lilija.
Pasak manikiūrininkės, kojų priežiūra, pedikiūras irgi labai reikšminga procedūra bendram sveikatos palaikymui. Jo svarbą ypač vertina brandesnio amžiaus dirbančios moterys ir savo kojomis rūpinasi ištisus metus. Vasarą, kai dauguma nešioja atvirą avalynę, Lidija sulaukia ir jaunesnių klienčių.
Pakalbinta apie 2012 metų manikiūro tendencijas, Lilija papasakojo, jog smailūs arba  kvadratiniai itin ilgi nagai nebus madingi. O priklijuoti nagai labiau tiktų teminiams vakarėliams. Šiuo metu populiariausi yra vidutinio ilgio ovalo formos nagai. Bus aktuali nesenstanti klasika - ryškiai raudoni ir raudono vyno spalvų nagai. Šias spalvas derėtų derinti su juodomis ir baltomis spalvomis. Sezono naujiena įvairių atspalvių mėlyna spalva. Siekiančioms elegancijos, manikiūrininkė patarė puoštis prancūzišku manikiūru, kuris naujai atgimti galėtų šviesias spalvas keičiant tamsiomis. Norinčioms atrodyti ypač rafinuotai, subtiliai, reikėtų naudoti įvairias pastelines, žemės spalvas.

Sigutė PUMPUTIENĖ

Komentarai

 #
Manikiūras-jėga. Gaila, kad per vėlai paskaičiaus. Prasideda pavasaris ir lauko darbai. Kažin, ar yra toks manikiūras, kuris tai atlaikytų. Autorei- sėkmingų naujų žmonių paieškų.
 
 #
Tvarkingi nagai tikrai turi didelės įtakos moters <a href="https://www.groziui.lt/manikiurui-ir-pedikiurui/aparatai-ir-iranga/frezos-nagams" alt="groziui">grožiui</a> , o gelinis lakavimas sutaupo laiko, kurio mums nuolat trūksta.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija