5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Seimo sprendimas leisti mažosioms bendrijoms tapti kredito unijų narėmis suaktyvins smulkaus ir vidutinio verslo kreditavimą. Daugiau nei 1,5 tūkst. mažųjų bendrijų nuo liepos 1 d. gali naudotis tiek paskolomis verslo pradžiai, tiek lengvatiniais kreditais iš Verslumo skatinimo fondo, skelbia asociacija Lietuvos kredito unijos (ALKU). Šiai asociacijai priklauso 63 iš 75 Lietuvoje veikiančių kredito unijų.

„2012 m. pradėtos steigti mažosios bendrijos ligi šiol neturėjo teisės tapti kredito unijų narėmis ir naudotis šiomis lengvatinio finansavimo galimybėmis. Todėl Seimui priėmus Kredito unijų įstatymo pataisą, mažosios bendrijos galės lengviau nei iki šiol pradėti ar plėtoti savo verslą. Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) sistemai priklausančios unijos iki š.m. pirmojo ketvirčio pabaigos pradedančiajam verslui jau suteikė 455 paskolas už 24 mln. litų iš Verslumo skatinimo fondo“, – sakė asociacijos Lietuvos kredito unijos valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

Paskolos iš Verslumo skatinimo fondo bus teikiamos iki 2014 m. birželio 30 d. Šias paskolas išduoda 57 kredito unijos, o projektą koordinuoja LCKU, o fondą valdo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“. Didžiausia skolinama suma yra 86 tūkst. Lt, o vienas pagrindinių paskolos privalumų – 95 proc. faktiškai sumokėtų palūkanų kompensavimas.

Kauno verslo informacijos centro „Verslininkų namai“ vadovo Donato Žiogo nuomone, šis kredito unijų siūlomas finansinis instrumentas – kone vienintelė alternatyva startinėse pozicijose esančiam verslui finansavimui gauti.

„Prieš kelerius metus, kol nepradėjo veikti Verslumo skatinimo fondas, žmogus, turintis gerą verslo idėją ir šiokios tokios patirties, tačiau be kapitalo, praktiškai neturėjo kur kreiptis. Dabar verslūs ir iniciatyvūs gyventojai gali gauti paramą iš šio projekto savo idėjų plėtrai, todėl susidomėjimas šia kredito unijų paslauga pastaruoju metu yra didžiulis“, – teigė D. Žiogas.

Daugiau informacijos apie Verslumo skatinimo fondo galimybes rasite čia.

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tauragiškių balso nuotr.

Komentarai

 #
Skolinkitės atsakingai :)
 
 #
Visiems norintiems turėti papildomą pajamų šaltinį arba rimtai užsiimti gyvūnų veisimu, siūlome prisijungti prie mūsų ir pradėti auginti beplaukes žiurkes. Vienos žiurkės supirkimo kaina: 17 lt. Žiurkės supirkimo amžius nuo 1 mėn. arba nuo 50 g svorio. Veisiasi žiurkės labai greitai, nėštumas trunka 21 dieną, o maitina žiurkiukus pienu iki 21 dienos. Kergti žiurkę vėl galima po to, kai atsivedė mažylius, po paros arba kas 3 paras. Žiurkės gyvena iki 3 metų. Patelė vaisinga iki 1 metų, patinas - visą gyvenimą. http://frozenrats.96.lt/Verslo%20pasiulymas%20Nr1.html video: https://www.youtube.com/watch?v=_1pyoCOzmT4
 
 #
Sveiki, Ar verslo vyras ar moteris? Ar jums bet kokią finansinę streso ar jums reikia lėšų pradėti savo verslą? Ar jums reikia paskolą apmokėti savo skolą arba sumokėti savo sąskaitas? countact sterlingų Finansai vie: financialservice79@gmail.com Pilnas vardas ................ Šalis ................... Kiekis ..................... Telefono numeris ........ Paskolos Trukmė ......... SEX ....................... Paštas: financialservice79@gmail.com RŪPESTINGUMAS Ponas Erikas Vilsonas
 
 #
Labas, mano vardas yra Jonas Romualdas. Šiandien vidurdienį gavau paskolą iš ponas. Teodoras. tai 100% tikra, kreipkitės į jį el. paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija