24 Vasaris 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Mažonų kultūros namų salėje jau ketvirtą rudenį vyksta jaukūs pagyvenusių žmonių susiėjimai. Su pasisėdėjimais, pasišnekėjimais apie sveikatą, gyvenimą, vaišėmis prie bendro stalo. Ir užvakar įvykęs sulaukė didžiulio dėmesio. Iš visos Mažonų seniūnijos sugužėjo senjorai ir jaunesni pasiklausyti liaudies medicinos eksperto daktaro Virginijaus Skirkevičiaus paskaitos apie gydomąsias žoles bei augalus, ligas ir sveikatą, dvasinę žmogaus būseną ir jos pakitimus, galimybę savo gyvenimą padaryti turiningesniu, prasmingesniu. 
Mažoniškiai sulaukė ir oficialių svečių. Ir šįkart, kaip ir pernai bei ankstesniais metais, šiltai buvo sutiktas Tauragės rajono savivaldybės meras Pranas Petrošius. Jis pirmiausiai jubiliejaus proga pasveikino kaimo bendruomenės ,,Mažonų rytas“ pirmininkę Laimą Šveikauskienę, įteikė jai gėlių, dovaną. Meras palinkėjo visai bendruomenei ir pirmininkei būti aktyviems, rašyti projektus ir laimėti jų finansavimą. Mat iš projekto gauta lėšų ir šiam renginiui. Visai bendruomenei meras įteikė lauktuvių krepšį, kurio turinys  pravertė visiems susėdus prie bendro stalo. Susirinkusius linksmino kultūros namų kultūrinių renginių organizatorės seniūnaitės Birutės Kaminskienės vadovaujami saviveiklininkai. Buvo ir profesionalių muzikantų. Mažoniškiams tądien koncertavo dainininkė Vitalija Katunskytė su savo muzikantais.
Mažonų seniūnas Jonas Samoška ,,Tauragiškių balsui“ sakė esąs patenkintas bendruomenės aktyvumu, aktyviu visų bendradarbiavimu. O ypač tuo, kad tradiciniu tapęs renginys kasmet susilaukia vis didesnio populiarumo.

Tadas MEIŽELIS

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija