23 Lapkritis 2017, Ketvirtadienis

Pirmas

Gegužės 27 dieną Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos septyni badmintonininkai Melnragėje kovojo ,,Mūsų viltys‘‘ turnyre. Jie iškovojo 10 medalių.

U-15 grupės vienetų varžybose žaidė 16 merginų ir 18 vaikinų. Tauragiškė Viltė Paulauskaitė laimėjo sidabro medalį, finale 0;3 nusileidusi uostamiesčio sportininkei. Rokas Jokubaitis užėmė penktąją vietą.

Vaikinų dvejetų varžybose tauragiškiai Dovas Genys ir Deinoras Gudavičius buvo stipriausi ir  laimėjo pirmosios vietos medalius. Gerai žaidė ir mišrus dvejetas – D. Gudavičius ir V. Paulauskaitė laimėjo sidabro medalius.

U-11 grupėje tarp 14 berniukų stipriausias buvo tauragiškis Mykolas Grytė. Jis finale nugalėjo badmintonininką iš Kauno ir pasidabino aukso medaliu. Vilius Zaicas laimėjo bronzos medalį. Šių berniukų iš Tauragės pora stipriausia buvo dvejetų varžybose. Nugalėjusi visus varžovus, užėmė pirmąją vietą. Sidabro medalis atiteko tauragiškiui Nojui Tenikaičiui su Vilniaus CBC klubo sportininku pralaimėjusiam tik finalinį susitikimą.

Nuotraukose: U-13 grupėje medalius laimėję (iš kairės) V. Zaicas, M. Grytė ir N. Tenikaitis. U-15 grupėje pasižymėję (iš kairės) D. Genys, V. Paulauskaitė ir D. Gudavičius.