9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Paskutiniąją rugpjūčio savaitę Lomių dienos centro vaikai su artimaisiais ir vadovėmis išsiruošė į kelionę po Žemaitiją. Kelionės tikslas ne vienas – geriau  pažinti savo kalvotąją Žemaitiją  keliaujant, pasigrožėti puikiais vasaros peizažais bei kartu būryje palydėti vasarą.

Įspūdžių patirta gana daug. Kelionės dalyviai kopė į legendomis ir padavimais apipintą Bilionių piliakalnį, skaičiavo laiptelius, užkopę gėrėjosi  nuostabiais  Žemaitijos žalių miškų masyvais.

Garsusis Medvėgalis – aukščiausia Žemaitijos kalva su dviem viršūnėmis, nuo 1960 metų – Medvėgalio kraštovaizdžio istorinis draustinis. Nebe pirmą kartą kopta ant aukščiausios kalvos, tačiau kiekvieną kartą  kalvos didingumas stebina, kelia pasigėrėjimą savo kraštu.

Kokia išvyka be pramogų! Apsistojome Varnių regioniniame  parke prie tyvuliuojančio Paršežerio ežero. Vanduo šiltut šiltutėlis, dugnas smėlėtas, atrodo, tik ir laukė poilsiautojų. Vieni maudėsi, kiti braidė ežero pakrante, dar kiti surado pramogų karuselėse, sūpynėse, žaidė su kamuoliais.

Po linksmų pramogų pakvipęs laužo dūmas sukvietė iškylautojus skanauti keptas dešeles bei kitas iš anksto įsidėtąsias gėrybes.

Maloni vasaros palydėtuvių diena! Puikiai praleista viena iš besibaigiančių vasaros atostogų dienų liks prisiminimuose iš dienos centro veiklos.

Kelionė organizuota iš Tauragės savivaldybės dienos centro programos lėšų.

 

Bendruomenės informacija

Nuotraukos  Gintarės Vasiliauskienės, Lolitos Užkurienės

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija