20 Vasaris 2019, Trečiadienis

 

Pirmas
 

Spalio šeštąją visi keliai vedė į Lomius! Naujajame parke vyko žemės ūkio ministerijai teikto projekto „Lomių kaimo bendruomenės laisvalaikio ir sporto erdvės įrengimas“ pristatymas. Susirinko daug kaimo gyventojų, vietos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Netrūko ir svečių su dovanomis. Renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, LR Seimo narės Aušrinės Norkienės padėjėja Sandra Valinčienė, Tauragės vvg pirmininkė Nijolė Tirevičienė, rajono savivaldybės kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Laimonas Norvilis, sveikatos biuro vedėja Daiva Genienė su specialistų komanda, Mažonų seniūnas Jonas Samoška.

Renginį vedusi bendruomenės pirmininkė Elena Bazinienė džiaugėsi - įgyvendinant projektą dirbo gana daug bendruomenės žmonių. Už įdėtą darbą dėkojo mokytojai Lolitai Užkurienei, bibliotekininkei Gintarei Pavalkytei – Vasiliauskienei, Linai Marozienei, Sandrai Valinčienei. Šios moterys po darbo bibliotekoje rengė paraišką, iš rajono įstaigų rinko reikalingus dokumentus.

Po ilgo laukimo į bendruomenę atskriejo džiugi žinia - žemės ūkio ministerija lomiškiais patikėjo ir skyrė finansavimą!

Po dokumentų rengimo, viešųjų pirkimų procedūrų ir kt. svarbių darbų rugsėjo pabaigoje į kaimą buvo atvežti treniruokliai bei vaikų žaidimų aikštelės įrengimai.

Rugsėjo 23 – ąją, šeštadienį, visą dieną parko teritorijoje, įmirkusioje nuo gausaus lietaus, virė darbas. Kaimo vyrai kasė plačias duobes treniruoklių pamatams. Duobės tuoj pat prisipildydavo vandeniu, kurį reikėjo išsemti. Vanduo pamažu seko (buvo saulėta ir šilta diena).. Vaidotas Valinčius su savo technika maišė skiedinį ir pylė į duobes.

 Keletą dienų duobėse skiedinio masė  džiūvo. Trečiadienio popietę vyrai vėl rinkosi talkon. Ant nudžiūvusių pamatų buvo tvirtinami treniruokliai, baigta konstruoti vaikų žaidimų aikštelė.

Projekto pristatymo renginyje vaikai ir suaugusieji dėkojo kiekvienam talkininkavusiam skanduodami „ačiū, ačiū“. Padėka nuskambėjo Remigijui Užkurui, Vaidotui Valinčiui, Giedriui Valuntai ir jo sūnui Lukui, Dainiui Rutkeviliui, Kęstučiui Jakučiui, Algimantui Ramanauskui, Juozui Užkurui, Algiui Aukštaičiui, Pranui Rimkui, Aleksiejui Uljanovui, Jonui Laugaliui, Kazimierui Martišiui.

Treniruokliai ir žaidimų aikštelė – gana brangi dovana bendruomenei. Visa tai kainavo 8750 eurų. Pirmininkė dėkojo Tauragės rajono savivaldybei, kuri 20 procentų šios sumos ( 1750 e) padengė – tokios buvo konkurso sąlygos.

Kalbėjusieji svečiai džiaugėsi bendruomenės aktyvo nuveiktu darbu. Buvo perkirpta simbolinė juostelė, ir visi renginio dalyviai pasuko į treniruoklių parką.

Sveikatos biuro specialistų komanda su kūno kultūros mokytoja Vida Šetkuviene pakvietė visus pasportuoti, pasiruošti darbui su treniruokliais. Sportavo ne tik  mokiniai, bet su suaugusieji, atvykusieji svečiai. Buvo išbandyti treniruokliai.

Dienomis ir savaitgaliais parke netyla balsai. Treniruojasi suaugusieji, žaidžia vaikai – visi džiaugiasi įrengta laisvalaikio ir sporto erdve.

Bendruomenės informacija, nuotr. Gintarės Vasiliauskienės

Komentarai

 #
hjhjgfhguuoiiouioytuyhithghhhhhhkioioppjklkukj hyjyhutyhfggbkuikujtgyjk wazkmuljiuiui7u8iuuiiui8iuiuu87klpop ukujhh
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija