6 Gruodis 2019, Penktadienis

 

Pirmas
 

Kristina NEVELKIENĖ
 

Prieš 15 metų, 1997-ųjų vasarą, Tauragę sukrėtė kraupi žinia – išdaužę buto langą, iš ketvirto aukšto iškrito dvynukai Gintarė ir Gediminas. Tik laimingo atsitiktinumo dėka vaikai labai didelių sužalojimų nepatyrė. Berniukui buvo nustatytas bendras kūno sumušimas, o mergaitei lūžo dubens kaulai. Močiutė Irena džiaugiasi, jog patirti sužalojimai jokių pasekmių vaikų sveikatai neturėjo. Netrukus judrūs mažyliai vėl dūko, šoko, dainavo, lankė Muzikos mokyklą.
Gintarė ir Gediminas – vieninteliai Irenos anūkai, todėl ji sako nedrįstanti net pagalvoti, kas būtų, jei likimas jos šeimai nebūtų buvęs toks palankus. Rytoj abu jie švęs 18-ąjį gimtadienį, o birželį galės švęsti 15-ąjį, kai tarsi antrą kartą gimė, kai likimas jiems suteikė dar vieną šansą.
Močiutė džiaugiasi, kad anūkai užaugo sveiki, geri, nuoširdūs, ji ypač dėkinga savo marčiai Daivutei, kad gražiai juos išauklėjo, nes sūnus Gintas, vaikų tėtis, ne visada buvo šalia.
Sumaniusi tokią staigmeną savo anūkėliams – pasveikinti per laikraštį ir priminti skaudų, bet laimingai pasibaigusį įvykį - močiutė Irena šiek tiek baiminasi, kaip jie į tai reaguos:
- Manau, kad Gintarė ir Gediminas supras mane, nes jie labai geranoriški, su jais galima apie viską pasikalbėti. Labai gražiai anūkėliai sutaria tarpusavyje, tarp jų stiprus abipusis ryšys – klausia vienas kito patarimų, kartu džiaugiasi kurio nors laimėjimais, liūdi dėl nesėkmių. Per gimtadienį nueisim abu su vyru pasveikinti. Tikimės, kad Gediminas turės net dvi progas švęsti, nes žadėjo tą dieną laikyti vairavimo egzaminą.
Gintarė ir Gediminas Morkai – „Žalgirių“ gimnazijos trečiokai. Močiutės Irenos teigimu, vaikai jau dabar atsakingai renkasi savo gyvenimo kelią, kuriuo pasuks kitais metais baigę gimnaziją. Gintarė ketinanti Klaipėdoje įgyti kirpėjos specialybę, o Gediminą traukia ir kompiuteriai, ir stomatologo specialybė. Apsisprendimui laiko dar yra.
Mylintys seneliai Irena ir Jonas Tarozos linki savo anūkams Gintarei ir Gediminui, kad ta laiminga žvaigždė, po kuria gimė, lydėtų ir saugotų juos visą gyvenimą.

Komentarai

 #
Tai labai dziugu ! Saunuoliai dvynukai ,-geriausi palinkejimai JIEMS !
 
 #
Draugai visada GERIAUSI :-D
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija