18 Vasaris 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

“Blogai, jei gydytojas ligoniui pasako: liga neišgydoma. Žmogus susitaiko, nebeieško, nebesistengia pasveikti. Svarbu tikėti - tada organizme gali įvykti stebuklas. Tik pakeitus mąstymą, emocijas, pasikeis ir gyvenimas. Rytų filosofai sako: per ligą Dievas kalbasi su tavim; kuo sunkesnė liga - tuo jis arčiau tavęs, tuo daugiau galimybių save pakeisti. Pasinaudokime ligų duotu šansu”, - kalba Klaipėdos klubo” Kelias į save” vadovas Arūnas Jonuškis.

                      Septynerius metus Palangos sveikatos mokykloje, septynerius metus Klaipėdos III amžiaus universitete, dvidešimt vienerius metus Klaipėdos klube ”Kelias į save” dėstęs Rytų filosofiją ir mokęs jogą, Arūnas Jonuškis šiandien savo žinias skleidžia važinėdamas po Lietuvą ir skatindamas žmones vidinių sveikatos resursų ieškoti savyje. 6 knygų autorius, 10 televizijos laidų apie sveikatą dalyvis. Per 20 metų Lietuvos visuomenei perskaitė virš 2600 nemokamų paskaitų.

Su džok stebuklas

Kas tas stebuklingas su džok? Atkeliavęs iš Pietų Korėjos profesoriaus Pak Dže Vu sukurtas gydymo metodas sužavėjo savo paprastumu ir efektyvumu. Iš korėjiečių kalbos išvertus su džok lietuviškai – tai plaštaka ir pėda. Jei kokiame nors organe kūno dalyje atsiranda nukrypimų, jų projekcijos delnuose ir pėdose tampa skaudžios. Veikiant šiuos taškus, siunčiama elektromagnetinė banga į pažeistą kūno dalį ar organą ir įsijungia organizmo savireguliacijos mechanizmas. Kartais rezultatas jaučiamas jau po kelių minučių, o kartais, kai liga yra įsisenėjusi, reikia masažuoti taškus keletą mėnesių ar dar ilgiau. Šis metodas yra visiškai saugus, nes sukurtas motinos gamtos, o ne sugalvotas

žmogaus. Jei spausime ne tą tašką, metodas bus tiesiog neefektyvus. Mokslininko tikslas – sukurti tokią visuomenę, kurios kiekvienas narys rūpintųsi savimi ir būtų atsakingas už savo sveikatą. Jis giliai tikėjo, kad šią metodiką gali išmokti kiekvienas žmogus, nesikreipdamas į gydytojus ir nevartodamas vaistų padėti sau ir savo artimiesiems.

Rezultatai

Per daugelį metų Arūnas dar labiau ištobulino su džok terapiją, padarė pats daug naujų atradimų, patvirtindamas tai praktiškai. Arūno praktikoje yra daug atvejų, kuriuos vadina stebuklais ir svarbiausia, kad šiuos rezultatus pasiekė žmonės išmokę su džok terapijos. Vilnietė išsigydė daugiau kaip septyniolika metų ją kankinusią odos egzemą. Vilnietis, per akių operaciją praradęs regą 1998 metais, o 2010 metais pradėjęs veikti taškus, jau po metų pradėjo matyti, o po dvejų – rega dar labiau pagerėjo. Šiuo metu vyriškis toliau dirba su taškais. Panevėžietė po pusantrų metų, taškinio su džok savimasažo, išsigydė astmą. Kaunietė atsiaugino nykstantį rankos raumenį. 80-metė moteris išsigydė progresuojančią leukemiją. Mergina, turėjusi augimo funkcijos sutrikimų, per pusantrų metų paaugo 9 centimetrus. Klaipėdiečių šeima ilgai negalėjusi susilaukti vaikučio, po trijų mėnesių taškų veikimo, pagaliau pradėjo lauktis vaikučio. Šakiuose moteris išsigydė neoperuojamą stuburo išvaržą, nors medikai jai prognozavo invalido vežimėlį. Kaunietė, metus laiko masažavusi taškus, išvengė klubo keitimo operacijos. Moteris iš Pagėgių išvengė kelio sąnario keitimo operacijos. Rimantė iš Kaišiadorių 24 metus vaikščiojusi su lazdele, pradėjo ne tik vaikščioti savarankiškai, bet ir šokti. Tauragiškis 20 metų besiskundžiantis skrandžio skausmais ir virškinimo sutrikimu, jau po keturių mėnesių taškinio masažo galėjo beveik viską valgyti. Klaipėdietė po insulto prarado kalbą, nejudino kairės rankos ir kojos. Reabilitacinėje ligoninėje gydymas nedavė jokios naudos. Medikai nedžiugino - „gydymui nepasiduoda, vilčių pasveikimui praktiškai nėra“. Jos draugė lankiusi su džok paskaitas nutarė padėti draugei. Po 8 su džok terapijos seansų moteris jau pradėjo iš lėto vaikščioti, po 14 dienų pradėjo kalbėti, po 21 - atsistatė rijimo funkcija.

 Susidomėjusius kviečiame į nemokamą paskaitų, taškinio savimasažo pamokų ciklą ir Arūno Jonuškio naujų knygų “Su džok – gamtos dovanotas gydytojas” I-III dalies pristatymą. Pirmasis užsiėmimas vyks spalio 29 d., 17.00 val. Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje salėje IV aukštas, adresu: Respublikos g. 2,Tauragė.

Akių klinika

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija