28 Kovas 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

Šeštadienį Tauragėje viešėjo pora iš Australijos -  Renė ir Joel Nathan‘ai. Nors į Lietuvą atvykusius turistus pasitiko žvarbus oras, rodos, nuotaikos jiems tai nė kiek nesugadino.

Vaiva KESERAUSKAITĖ

Į Lietuvą, tiksliau, Tauragę, 72 metų Joel Nathan‘ą atvedė noras išvysti tėvų kraštą, iš Tauragės buvo kilusi Joel mama Zlata, gimusi 1897-aisiais. Pats Joel‘is gimė Pietų Afrikoje, vėliau persikraustė į Australiją, ten gyvena jau 31-erius metus. Vyras Australijoje konsultuoja pavienius asmenis ar šeimas, susidūrusias su vėžiu ar kitomis kokybišką gyvenimą apkartinančiomis ligomis. Joel padeda sergantiems žmonėms į savo diagnozę pažvelgti kitu kampu, pertvarkyti prioritetus, moko į gyvenimą žvelgti pozityviai.

Kai vyras gimė, abu jo tėvai buvo Lietuvos piliečiai, net ir išvykę iš šalies pilietybės neatsisakė. Į Tauragę atvykęs Joel sako, kad ir pats turi Lietuvos pilietybę. Svečias su žmona Renė Tauragėje lankosi pirmą kartą, jiems viskas nauja, nepažįstama. Porą Tauragėje domino miesto pilis, geležinkelio stotis, su Kaune gyvenančiu profesionaliu gidu Chaimu Bargmanu planavo aplankyti senąsias žydų kapines. Tiesa, ir kauniečiui, ir svečiams kilo šiek tiek keblumų: tądien tikėjęsi rasti veikiantį Tauragės turizmo informacijos centrą ir sužinoti apie lankytinas vietas, istorinius įvykius, svečiai šiek tiek nusivylė, nes jis nedirbo.

Visus būsimus turistus minėtas centras ramina - nuo liepos 1-osios dirbs ir savaitgaliais. Be to, ant Turizmo informacijos centro durų kabo telefono numeris, kuriuo paskambinus, suteikiama visa reikalinga informacija, bendradarbiaujama ir savaitgaliais, ir švenčių dienomis, ir vakarais.

Reikia tikėtis, kad iš Lietuvos į Australiją grįžusi optimizmu trykštanti pora į menkas nesėkmes numos ranka ir parsiveš tik gražiausius prisiminimus.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija