18 Vasaris 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės kviečia gyventojus prisijungti prie Saugių kaimynysčių grupių ir bendradarbiaujant su policija užkirsti kelią nusikalstamumui gyvenamojoje aplinkoje.

Kodėl naudinga prisijungti prie Saugios kaimynystės grupės? Atsakymas - žmonėms sudaromos sąlygos būti ne atskirais individais, gyvenančiais bendruomenėse, o tapti atsakingais bendruomenių nariais, kurie išklausę ir supratę vieni kitų problemas bei poreikius, bendradarbiaudami su policija ir savivalda, gali padėti vieni kitiems spręsti iškilusias problemas.

Teisėsauga ne visada gali operatyviai reaguoti ir pasirūpinti visuomenės saugumu, tačiau kaimynai, įsisukę į kasdienių darbų sūkurį, gali stebėti savo aplinką ir užtikrinti joje tvarką. Nuolat stebėdami aplinką ir būdami pasiruošę informuoti policijos pareigūnus bei aplinkinius apie įtarimus keliančią veiklą, Saugios kaimynystės grupių nariai, gali sustabdyti viešosios tvarkos pažeidėjus ar nusikalsti ketinančius asmenis.

Pareigūnai pateikia keletą svarbių patarimų, ketinantiems kurti Saugios kaimynystės grupę:

·            Susipažinkite su savo kaimynais, sukvieskite juos į susirinkimą, į kurį turėtų atvykti ir bendruomenės pareigūnas;

·            Išrinkite Saugios kaimynystės grupės vadovą, kuris pasirašys Saugios kaimynystės sutartį;

·            Pasikeiskite telefonų numeriais ne tik su kaimynais, bet ir su pareigūnais;

·            Siekdami padidinti namo ar kiemo saugumą, aptarkite ir sudarykite priemonių planą, kurį norėtumėte įgyvendinti su policijos pareigūnais ar kitų institucijų vadovais;

·            Pakabinkite stendą su aktualia prevencine informacija apie apsaugos nuo nusikaltimų būdus, saugią kaimynystę ir pan.

Saugi kaimynystė suburia gyventojus kovoti su nusikaltimais ar viešosios tvarkos pažeidimais bei saugoti savo asmeninį turtą. Asmenys, norintys prisijungti prie šios grupės, gali kreiptis į:

Tauragės bendruomenės pareigūnes Raimondą Žvynakienę, tel. 8 698 58368 arba Juditą Sadauskytę, tel. 8 655 48293;

Šilalės bendruomenės pareigūnę Rasą Sadauskytę, tel. 8 620 38390;

Šilutės bendruomenės pareigūnę Neriją Ropienę, tel. 8 655 48308;

Pagėgių bendruomenės pareigūnę Rimą Buinauskienę, tel. 8 698 58366.

 

Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina Banienė                                                           

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija