5 Balandis 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Kristina NEVELKIENĖ
 

Parduotuvės savininkas Remigijus Overlingis sako, jog pirkėjų šiam egzotiškam gyvūnui nesitiki sulaukti, net kainos, už kiek jį galėtų parduoti, nėra numatęs. Verslininkas prisipažįsta, jog kai kurie klientai svarsto, ar nevertėtų įsigyti šio krokodiliuko, tačiau jis stengiasi atkalbėti.

- Pirmiausia besidomintiems paaiškinu, kad šis gyvūnėlis gyvens 25 – 35 metus, užaugs apie pusantro metro ilgio. Tuomet susidomėjusieji aprimsta. Man pačiam taip pat ramiau, kol jis gyvena mūsų parduotuvėje. Jį reikia tinkamai maitinti – per savaitę 2 – 3 kartus. Geriausia duoti gyvo grobio – mažų pelyčių ar žuvyčių, nes didelių dar neįveiktų. Iš bėdos galima duoti ir mėsos, bet kyla pavojus, kad iškryps dantys, o su minėtais gyviais gauna pakankamai kalcio. Be to, į negyvą maistą jis nereaguoja, - krokodiliuko maitinimo ypatumus dėstė verslininkas.

Prie terariumo, kuriame gyvena krokodiliukas, kybo grėsmingas užrašas: „Caiman Crocodilus. Reptilija, užauganti nuo 1,4 iki 2 metrų. Gimimo vieta – Gajana. Maistas – gyvas. Charakteris – labai agresyvus.“

Kaip sakė Remigijus Overlingis, šį egzotišką gyvūną po ilgų tenykščių verslininkų įkalbinėjimų jis parsivežė iš Lenkijos. Ten įstatymai griežti, tokį gyvūną gali įsigyti tik labai atsakingas pirkėjas, turintis atitinkamus dokumentus. Verslininkas prisiminė, jog prieš keletą metų viena firma Klaipėdoje taip pat buvo parsivežusi 8 ar 9 krokodiliukus. Ir visus pardavė. Po kiek laiko net Nemune vienas plaukiojo. Todėl jis ir įsitikinęs, jog kol kas šiam krokodiliukui saugiausia augti jo parduotuvės terariume. Kai mažylis paaugs, perkels jį į didesnį terariumą, o kai ir ten nebetilps, apgyvendins jį savo baseine.

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija