12 Lapkritis 2019, Antradienis

Pirmas

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje, Melnragės sporto salėje, įvyko ,,Mūsų viltys‘‘ badmintono turnyras, kuriame žaidė šalies jauniausieji badmintonininkai. Dalyvavo 60 berniukų ir mergaičių nuo 8 iki 13 metų amžiaus. Jie net 10 valandų kovojo dėl 27 medalių komplektų. Apdovanojimais džiaugėsi ir keturi Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos šios sporto šakos ugdytinių, žaidusių vienuolikmečių grupėje.

Mergaičių vienetų varžybose ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokinė aštuonerių metų Viltė Paulauskaitė pusfinalyje atkaklioje kovoje 2:3 pralaimėjo būsimajai turnyro nugalėtojai dvejais metais vyresnei vilnietei Perlai Maurėnaitei. Tauragiškė turėjo tenkintis bronzos medaliu, kurį laimėjo nesunkiai – rezultatu 3:0 įveikė klaipėdietę M. Sukackaitę.

Mergaičių dvejetų varžybose V. Paulauskaitė ir ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokinė dešimtmetė Gabija Jurkevičiūtė iškopė į finalą. Nors abi mergaitės labai stengėsi, deja, varžovės vilnietė P. Maurėnaitė ir kelmiškė G. Dembskytė buvo stipresnės. Tauragiškės pasipuošė sidabro medaliais.

Berniukų dvejetų varžybose puikiai žaidė ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokinys devynerių metų Mantas Jokubaitis ir jo bendraamžis iš M. Mažvydo progimnazijos Dovas Genys. Jie finale nugalėjo raseiniškių porą ir iškovojo aukso medalius.

M. Jokubaitis gerai žaidė ir berniukų vienetų varžybose. Jis be pralaimėjimų pasiekė finalą. Deja, lemiamame susitikime stipresnis buvo D. Bertašius iš uostamiesčio. D. Genys užėmė ketvirtąją vietą.

NUOTRAUKOJE: ,,Mūsų viltys‘‘ badmintono varžybose medalius laimėję jaunieji talentukai (iš kairės) D. Genys, V. Paulauskaitė, M. Jokubaitis, G. Jurkevičiūtė.