12 Lapkritis 2019, Antradienis

Pirmas

Praėjusį šeštadienį įvyko dvejos badmintono varžybos, kuriose dalyvavo Tauragės badmintonininkai. Tauragėje, ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse, šalies aukščiausios lygos komandiniame čempionate rungėsi šešios komandos, o Klaipėdoje 42 sportininkai iki 17 metų amžiaus žaidė Žemaitijos taurės turnyro I ture. Namuose kovojusiems tauragiškiams nepavyko laimėti medalių. Uostamiestyje rungtyniavusieji pasipuošė net devyniais medaliais.

Aukščiausios lygos komandiniame čempionate pirmąją vietą laimėjo Vilniaus badmintono klubo komanda. Antrąją vietą užėmė Klaipėdos ,,Zilaksa-Astrelė‘‘. Laimėjusios po du komandinius susitikimus, dėl trečiosios vietos kovojo Tauragės TVK ir Vilniaus CBC. Po vyrų ir moterų susitikimų rezultatas buvo 1:1. Tauragiškiams Renaldui Šileriui ir Gabrielei Janušonytei 1:2 pralaimėjus mišrių dvejetų susitikimą, žūt būt reikėjo laimėti vyrų dvejetų kovą. ,,Tvirtai buvome įsitikinę, kad aukštą reitingą turintys aštuoniolikmečiai Laurynas Sparnauskis ir R. Šileris nesunkiai nugalės vilniečių porą ir išlygins komandinį rezultatą, ir tada viską lems merginų Gabrielės Janušonytės ir Ugnės Sakalauskaitės žaidimas. Deja, vaikinai vilčių nepateisino ir svarbią kovą pralaimėjo‘‘, - neslėpė apmaudo tauragiškių treneris Jonas Šileris.

Nugalėję tauragiškius rezultatu 3:1, vilniečiai iškovojo bronzos medalius. Sostinės komandoje žaidė net trys buvę J. Šilerio auklėtiniai – Paulius Rakauskas, Lina Būraitė ir Egidija Laurišaitė.

Žemaitijos taurės turnyro dalyviai žaidė U-15 ir U-17 amžiaus grupėse. Tauragiškiams šios varžybos buvo dosnios. Penkiolikmečių grupėje žaidusi Martyno Mažvydo progimnazijos mokinė Dominyka Rimkutė pirmosios vietos medalius laimėjo merginų vieneto, dvejeto ir mišrių porų varžybose. Toje pat grupėje rungtyniavusi ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos mokinė Ieva Juozapaitytė laimėjo po vieną pirmosios ir antrosios vietos medalį.

U-17 grupėje kovojęs Žalgirių gimnazijos mokinys Mantas Lukošaitis laimėjo trečiosios vietos medalį, o ,,Versmės‘‘ gimnazijos gimnazistė Ieva Kinaitė – trečiąsias vietas laimėjo merginų vieneto, dvejeto ir mišrių porų varžybose.

Nuotraukoje: aukso medalius laimėjusi Vilniaus badmintono klubo komanda su Badmintono federacijos prezidentu Vilmantu Lioranču (pirmas iš kairės).