21 Sausis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Gruodžio 12 d. Tauragės r. Skaudvilės specialiosios mokyklos mokinukai vyko į edukacinę – pažintinę išvyką Kaune. Tai - rėmėjų iš Vilniaus Kalėdinė dovana.

Išvyka prasidėjo Raudondvario edukaciniame centre. Prie dirbtuvėlių pasitiko menininkai, kurie vaikams papasakojo apie piešimą spalvotu smėliu. Tai puiki terapinė priemonė ir patiems mažiausiems (vaikams nuo 3 metų), ir suaugusiems. Spalvoto smėlio pagalba išgaunami gražūs paveikslėliai, ir tam visiškai nereikia mokėti piešti! Kūrybinis procesas leidžia kurti, žaisti su spalvomis ir pasinerti į fantazijų pasaulį. Taip pat turi raminamąjį ir atpalaiduojantį poveikį bei lavina pasitikėjimą savimi. Spalvotu smėliu mokinukai margino įvairius vaikiškus paveikslėlius ir spalvino mandalas. 
    Antrojo užsiėmimo  metu mokiniai gamino Kalėdinius eglutės žaisliukus iš stiklo. Keliomis technikomis spalvino, puošė ornamentais ir raštais.  Piešimas ant stiklo - tai viena iš tokių paslaptingų technikų, kur kas kartą negali numatyti, kaip atrodys tavo piešinys. Dėl to piešti labai įdomu. Piešimas ant stiklo nuramina emocijas, atpalaiduoja judesius, lavina smulkiąją motoriką. Sukurti eglutės žaisliukai – puiki dovana švenčių proga.

LPC “Mega” žiūrėjome kino filmą vaikams “Meškiukas Padingtonas 2”, skanavome spragintus kukurūzus ir natūralias apelsinų sultis. Kiekvieną nustebino dovanėlė – staigmena. Vaikai linksmai jodinėjo ant pliušinių elniukų bei važinėjosi šventiniu Kalėdiniu traukinuku. Aplankėme Kauno  Kalėdinę eglę, įsikūrusią Rotušės aikštėje. Nustebino avangardiniai meno kūriniai ir spalviniai sprendimai... Moksleiviai ir mokytojos labai dėkingi rėmėjams už suteiktą galimybę puikiai praleisti dieną.

                         Spec. mokytojos – metodininkės Roma Januševičienė, Alma Šaulienė

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation