15 Spalis 2019, Antradienis

 

Pirmas
 

„Tauragė gali pasidžiaugti viena mažiausių šilumos kainų visoje Lietuvoje. Pagal šilumos kilovatvalandės pigumą Tauragė pirmą kartą užima tokią aukštą poziciją – antrą vietą tarp Lietuvos miestų“. Tai citata iš š. m. gruodžio mėn. 14 dienos laikraščio „Tauragės žinios“.

Pasidžiaugti tikrai yra dėl ko, nes tauragiškiai beveik dešimtmetį už šilumą moka vieną mažiausių kainų visoje Lietuvoje. Šilumos kainų palyginimas tarp Lietuvos šilumos tiekėjų šalyje prasidėjo 2010 metų sausio mėnesį. Nuo tada šilumos kainų palyginimai vyko tarp 49 – 51 šilumos tiekimo įmonių. Per tą laikotarpį Tauragės šilumos kaina nebuvo nukritusi žemiau 16 vietos (2018 m. gegužės mėn., žr. grafiką).

Klausimas paprastas – kodėl „Tauragės žinioms“ prireikė meluoti, teigiant, kad „Tauragė pirmą kartą užima tokią aukštą poziciją antrą vietą tarp Lietuvos miestų“?  Faktai, fiksuoti 2011–2014 metais, nurodo, kad Tauragės šilumos kaina 5 mėnesius yra buvusi pirmoje vietoje ir net 7 mėnesius antroje. Per tą patį laikotarpį Tauragės šilumos kaina nuolat laikėsi pirmame dešimtuke. Kam toks melas naudingas, ir ką norima nuslėpti (žr. grafiką)?

Visgi ne vieta lentelėje apsprendžia vartotojo sąskaitos dydį, o šilumos kaina. Jeigu kaina nesikeičia arba mažai keičiasi, kaip, pavyzdžiui, birželio ir gruodžio mėnesiais (06 -4,97 ct/kwh, 12 – 4,96 ct/kwh ), tai vartotojui visiškai nesvarbu, jog birželio mėnesį kaina buvo 10 vietoje, o gruodžio mėnesį ji pakilo į 2 vietą (žr. grafiką).

  

                                                       Tauragės savivaldybės tarybos socialdemokratų frakcija

 

 

 

 

 

Komentarai

 #
Buvę Tauragės komunystai ir jų pakalikai nenutraukė organizuotos, neteisėtos ir nusikalstamos veiklos Tauragės rajono savivaldybės taryboje, administracijoje, vykdo tokios veiklos susidorojant su piliečiais tęstinumą, stalinizmu užkrėtė ir naujai atėjusius tarybos narius.
 
 #
čia apie ką rašai, apie merą, kuris atėjo ir užkrėtė visus stalinimu ir apmėto akmenimis, likusiais iš akmens amžiaus.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija