6 Balandis 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Birželio 6 dieną  Kaune J. Stulginskio universitete įvyko VI-asis LSSA narių atstovų suvažiavimas, kuriame dalyvavo 104 delegatai.

Buvo išklausyta asociacijos prezidento ataskaita bei finansinės revizijos ataskaita. Suvažiavimas, kaip aukščiausioji asociacijos atstovaujamoji institucija, asociacijos prezidentu išrinko Joną Samošką, Tauragės rajono savivaldybės Mažonų seniūnijos seniūną. Naujajam prezidentui teks koordinuoti asociacijos veiklą, atstovauti LSSA Lietuvos Respublikos Seime, Vyriausybėje, Prezidentūroje, įvairiose respublikos ir tarptautinėse vietos savivaldos organizacijose.
Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija (LSSA) savo veiklą pradėjo 2001 metais birželio 22 dieną. Ši ne pelno siekianti organizacija turi juridinio asmens teises, koordinuoja ir skatina bendradarbiavimą tarp seniūnijų. Stiprina vietos valdžios, verslo sektoriaus, nevyriausybinių organizacijų partnerystę, skatina visuomenės dalyvavimą bendruomeniniame judėjime bei vietos valdžios sprendimų priėmime. Šiuo metu asociacijos nariais  yra 433 seniūnai.

„Tauragiškių balso“ informacija
 

Komentarai

 #
o komentarai tai ištrinti....Kodėl?
 
 #
teletabiai buvo uzpuole :-)
 
 #
tai gal ir ordinas bus prisegtas už organizuotas neteisėtas ir nusikalstamas veikas dirbant valstybės tarnyboje mažonų seniūnu
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija