20 Vasaris 2019, Trečiadienis

 

Pirmas
 

  „Pasidariau visus tyrimus, jie normos ribose, tačiau aš blogai jaučiuosi.“. „Gydausi pakilusį kraujospūdį, bet niekaip nepavyksta jo sureguliuoti.“ „ Skrandį skauda net nuo lengvo maisto, krenta svoris. Ar galite mane ištirti ir patarti ką daryti?“- klausia į Kauno Bioinformacinės Medicinos Centrą (BMC) ir vaistažolių vaistinę „Žolių Salonas“besikreipiantys žmonės iš įvairių miestų.

    Apie blogėjančią gyventojų sveikatą liudija žymiai padidėjęs blogai besijaučiančių jaunų žmonių kiekis, išsekę nuo streso darbingo amžiaus žmonių veidai. Tačiau nedaugelis žino, kad norint pilnai išsitirti sveikatą nepakanka pasimatuoti kraujospūdį, pasidaryti biocheminius kraujo tyrimus, atlikti širdies kardiogramą ar echoskopiją. Be šių tyrimų reikia atlikti ir funkcinės sveikatos diagnostiką, kuri nurodo nusiskundimų priežastis ir pradinius, dar nejuntamus ligos vystymosi procesus.

Funkcinės sveikatos diagnostika: kas tai?

  Tai ne kompiuterinė tomografija ir ne echoskopiniai tyrimai. Funkcinės sveikatos diagnostikos metu yra matoma kiekvieno organo ir visų sistemų veikla. Pateikiama informacija kokiose kūno vietose yra sutrikimai,  vyksta  uždegiminiai procesai, audinių pakitimai. Visi sveikatos duomenys  yra matomi judesyje, todėl vienu metu yra nustatoma kiekvieno organo ir sistemos būklė bei sutrikimų įtaka kitoms sistemoms ir žmogaus savijautai. Tikrinama  kaip funkcionuoja smegenys, skrandis, žarnynas, plaučiai, skydliaukė, inkstai, širdis, kokia stuburo, sąnarių, kraujagyslių būklė, hormoninės sistemos veikla, ar yra kirminų, virusų, kurie sukelia lėtines ligas, alergijas ir chronišką nuovargį.

     Remiantis konrečiais sveikatos rodikliais ir nustatytomis sveikatos sutrikimus sukeliančiiomis priežastimis terapeutas – geriatras pacientui rekomenduoja gydymą bei procedūras.

    Todėl ir profilaktiškai, ir įsisenėjusių negalavimų atveju funkcinė sveikatos diagnostika atneša neabejotiną naudą kiekvienam. Tad kviečiame visus daugiau sužinoti apie save.

 Informuokame, kad spalio 22 d. diagnostika bus atliekama Tauragėje, „Jūtatės“ vaistinės patalpose, Respublikos g. 6. Būtina išankstinė registracija  Kauno m.telefonais: (8-37) 222 727;  mob.(8- 684) 26717  darbo dienomis nuo 10-18 val. Tel. 8684-26717 šeštadieniais nuo 10-15 val. Iki pasimatymo!

                                                                                                                 

                                                                                                                           

Komentarai

 #
n
 
 #
as geguzeje dariaus funkcines sveikata pirkau is jusu vaistus man is vis pablogejo sveikata ar gali buti kad netinka vaistai
 
 #
man atrodo, kad isvis jie cia mulkina zmones su tom diagnostikom, ne vienas jau guodesi, kad nieko gero, kazkoks tikriausiai zmoniu mulkinimas, nei vieno gero atsiliepimo
 
 #
Man atliko kompiuterinę visų organų diagnostika. Esu labai patenkintas. Dabar žinau kokie ligoti mano organai. Naudoju vaistinėje ir atsivežtus vaistus. Jaučiu žymų sveikatos pagerėjimą. Laukiu. Po trijų mėnesių patikra. Tikiuosi ,kad sveikta pagerės.
 
 #
Cia pinigeliu traukimas per televizoriu rode neklausikit as pati buvau ikliuvus,ir nieko nepasake tik liepie papildu pirkti dydziausem kainom,geriausiai pas tikra gydytoja kompjuterine atlikti,ir dar drauge tai pat bereikalingai pinigus isleido.
 
 #
Nesamones pinigu traukimas man nepasake kas yra nors neprasidekit........
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija