17 Birželis 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

 „Ar matysiu savo virškinamąjį traktą? Ar sužinosiu kodėl krenta svoris? Kodėl aš jaučiuosi blogai, o mano tyrimai geri?“ - dažnai klausia žmonės kreipdamiesi į sveikatos diagnostikos centrą įsikūrusį Kauno senamiestyje, M. Daukšos gatvėje.

          Kauno Bioinformacinės Medicinos Centre yra atliekamas kompiuterinis funkcinės sveikatos ištyrimas. Šia paslauga naudojasi įvairiausio amžiaus žmonės.

      Tokia diagnostika yra efektyvi nustatant uždegiminius lėtinius ir ūmius procesus, infekcijų židinius, kiekvieno organo ir sistemų darbą ir jų įtaką visam organizmui. Nustatant organų tarpusavio ryšį ir pažeidimų įtaką bendrai žmogaus savijautai  matomos ir parazitinio, bakterinio ar virusinio užkrato pasekmės, stuburo būklė, polinkis į augiminius procesus.

       Funkcinės sveikatos diagnostika suteikia daug informacijos  ne tik gilinantis į ligos komplikacijas, bet ir žymiai praplečia ankstyvosios diagnostikos galimybes, kai kiti sveikatos tyrimai dar nerodo nukrypimo nuo normos. Todėl besirūpinantiems savo sveikata šis tyrimas dažnai būna bene vienintelis, kuris nurodo nusiskundimų priežastis.

       Tad kviečiame visus pasinaudoti proga ir daugiau sužinoti apie save.

Lapkričio 21 d. kompiuterinė funkcinės sveikatos diagnostika bus atliekama Tauragėje, „Jūratės“ vaistinėje, Respublikos g. 6.  Dėl informacijos ir išankstinės registracijos prašome kreiptis  Kauno miesto tel. 837- 222 727 ir  8684 - 26717 darbo dienomis nuo 10-18 val. Iki pasimatymo.

 

Komentarai

 #
Parašykit kainą. O gal ligonių kasa apmoka? Pateikit piliečiams pilną informaciją.
 
 #
Dėl informacijos prašome kreiptis tel. 837- 222 727 ir 8684 - 26717 darbo dienomis nuo 10-18 val.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija