12 Lapkritis 2019, Antradienis

Pirmas

Gražią iniciatyvą parodė tauragiškiai badmintonininkai Povilas Bartušis ir Renaldas Šileris. Kaune, Sabonio krepšinio centre, kuriame įrengtos šešios badmintono aikštelės, jie šalies badmintonininkams surengė sportuojantis.lt (internetinis forumas ir parduotuvė) badmintono turnyrą. Jis sulaukė didžiulio susidomėjimo. Dalyvavo net 104 sportininkai iš 10 miestų. Per 14 valandų trukusias varžybas jie sužaidė 225 susitikimus. Tauragės atstovai laimėjo devynis originalius, specialiai šiam turnyrui pagamintus, medalius.

Badmintonininkai pagal pajėgumą buvo suskirstyti į A ir B grupes. A grupėje žaidusi ,,Versmės‘‘ gimnazijos moksleivė Gabrielė Janušonytė iškopė į finalą, jame 3:1 nugalėjo kaunietę R. Šulnienę ir užėmė pirmąją vietą. Penkiolikmetė ,,Versmės‘‘ gimnazijos mokinė Gineta Turauskaitė užėmė aukštą ketvirtąją vietą.

Toje pačioje grupėje žaidęs Žalgirių gimnazijos mokinys Laurynas Sparnaukis irgi pasiekė finalą, deja jame 0:3 pralaimėjo klaipėdiečiui I. Reznikui ir turėjo tenkintis antrąja vieta.

Vyrų dvejetų varžybose L. Sparnauskis su kauniečiu T. Vaškevičiumi užėmė pirmąją vietą. Mišrių dvejetų varžybose L. Sparnauskis ir G. Janušonytė, labai atkaklioje finalinėje kovoje 2:3 pralaimėję baltarusio U. Seveljevo ir klaipėdietės R. Aleksevičiūtės porai, užėmė antrąją vietą.

Ir B grupėje tauragiškiai žaidė puikiai. Ignas Vaivada ir ,,Versmės‘‘ gimnazijos mokinė Dominyka Dragūnaitė vienetų varžybose iškovojo pirmąsias vietas. Vyrų dvejetų varžybose I. Vaivada ir ,,Versmės‘‘ gimnazijos gimnazistas Petras Bartušis tarp 22 porų užėmė penktąją vietą.

Merginų dvejetų varžybose ,,Versmės‘‘ gimnazijos mokinė Ieva Kinaitė ir Martyno Mažvydo progimnazijos mokinė Dominyka Rimkutė iškopė į finalą. Bet jame pralaimėjusios labiau patyrusių kauniečių porai turėjo tenkintis antrąja vieta.

Sportininkai dėkojo turnyro organizatoriams už puikų varžybų pravedimą, gražius apdovanojimus, nemokamai patiektus gaiviuosius gėrimus,  sumuštinius, saldainius,  rėmėjai UAB ,,Largo‘‘ – už įvairias gardžias sultis.