15 Spalis 2019, Antradienis

 

Pirmas
 

Praėjusių metų birželį „Google“ pradėjo fotografuoti daugumą Lietuvos miestų ir miestelių. Dėl privatumo apsaugos kurį laiką tai buvo draudžiama, tačiau išsprendus šią problemą bet kokią žemėlapyje pasirinktą vietą jau galima apžiūrėti 360 laipsnių kampu.

Ši paslauga prieinama visiems asmeninių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų naudotojams. Pamatyti, kaip atrodo „Google“ nufotografuotos gatvės, galima atsidarius šios bendrovės žemėlapių svetainę ir maksimaliai išdidinus žemėlapį. Jeigu ties vieta, kurią norite apžiūrėti įdėmiau, užvedus pelės žymeklį jis pasikeis į mažą geltoną žmogučio piktogramą, vadinasi, galima pamatyti ir tos vietos nuotraukų.

Minėta paslauga įdomi tuo, kad nesunkiai galima apžiūrėti įvairių miestų lankytinas vietas, kelionės maršrutą, viešbučius, parduotuves, restoranus, miesto architektūrą ir t.t. „Google“ sistema nufotografuotas net Didysis kanjonas JAV, Antarktida.

Lietuva yra 47 pasaulio valstybė, kurioje gatves fotografavo „Google“. Nuotraukose dėl privatumo apsaugos užblukinti automobilių numeriai, žmonių veidai. Tiesa, jeigu žmogus kokioje nors vietoje pastebi tai, ką norėtų pašalinti iš nuotraukų, tam sukurtas patogus įrankis – tereikia pažymėti nuotraukos vietą, kuri, jo manymu, neturėtų būti matoma, nurodyti priežastį dėl ko ją reikėtų pašalinti ar užblukinti, ir labai greitai „Google“ darbuotojai tokią paraišką įvertins bei imsis atitinkamų veiksmų.

"Tauragiškių balso" informacija

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija