6 Gruodis 2019, Penktadienis

 

Pirmas
 

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį traukinys kliudė ir mirtinai sužalojo septyniolikmetę  Viktoriją V., M. Mažvydo pagrindinėje mokykloje šiais metais baigusią 10-tą klasę. Tragedija įvyko 2 val. 40 min. ties daugiabučių kvartalu, spėjama, kad mergina buvo užmigusi ant bėgių.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas Aurimas Banys, laikinai einantis Tyrimų skyriaus viršininko  pareigas, „Tauragiškių balsą“ informavo, jog nelaimė įvyko geležinkelio linijos Viduklė-Tauragė 101 kilometre, 7-ame pikete. Jo teigimu, šilumvežio vairuotojas pasakojo, jog pastebėjęs ant bėgių sėdintį žmogų, tačiau didžiulio sąstato, iš Radviliškio į Klaipėdą gabenusio naftos produktus, sustabdyti nespėjo. Traukinys nubloškė ir mirtinai sužalojo ant bėgių sėdėjusią paauglę. Lokomotyvo mašinistas bandęs ją perspėti garsiniu signalu, tačiau mergina nereagavo.
Apie nelaimę pranešta žuvusiosios artimiesiems, kūnas išvežtas į Klaipėdą ekspertizei. Aiškinamasi, ką paauglė veikė tokiu paros metu ant geležinkelio bėgių, kas galėjo pastūmėti tokiam žingsniui, ar ji nebuvo apsvaigusi nuo alkoholio ar kitų medžiagų.
Neoficialiais duomenimis, mergina tą lemtingą naktį likusi nakvoti pas draugę. Tačiau tragedijos vietoje ji buvo viena.  Merginą pažinojusiųjų teigimu, ji buvo labai rami ir tyli.
Ketvirtadienio rytą, nuvykus į įvykio vietą, geležinkeliečiai ką tik buvo paslėpę paskutinius tragedijos pėdsakus – užkasę žemėmis kraujo klaną šalikelėje, kur buvo nublokštas nepilnametės kūnas.
Šioje atkarpoje per porą metų žuvo jau trečia paauglė. Kas pastūmėja mergaites priimti tokį žiaurų likimo smūgį, galima tik spėlioti.

Kristina NEVELKIENĖ

Komentarai

 #
Buki maloningas Kristau siai zuvusiai merginai. Ilsekis ramybeje Viktorija. Baisu !
 
 #
uzuojata artimiesiems,stiprybes jums
 
 #
kaip ji atsidūrė ant bėgių, jei liko nakvoti pas draugę...
 
 #
gal zinot ka reiskia SET 133 ten toja vietoja yra toks uzrasas mes dabar ji nutrynem
 
 #
Dieve, kaip baisu....
 
 #
su vaikais, kad pirmą kartą nusvilus, nesiimtų tokių priemonių, vargšeliai.ATA ilsėkis, bet taip neprotingai, vaikeli tu, vaikeli!!!
 
 #
Mamytės ir tėveliai,įsiklausykite į vaikų nerimą,saugokite juos,nes jie labai pažeidžiami.Toks dabar laikmetis ,kad jautresni,tylesni yra žeminami,o tai ne visi pakelia. Negaliu mokinti ir nurodinėti,kaip saugoti savo brangiausia turtą,bet pasidomėti,kur atžalos būna ir ką veikia tokį vėlyvą vakarą,gal reikėtų .
 
 #
Negaliu pakesti šmeižto kuri matau skleidžiamą apie mano mylimą puseserę Viktoriją. Ji klasėje buvo visų mylima, problemų dėl patyčų neturėjo, norėjo baikti mokslus kirpėjos profesija. Ji nenusižudė ir prašau nebeskleisti savo kvailų spėliojimų, širdis plyšta. Kaip jūs drystat nieko nežinodami brukti savo nuomonę kitiems taip apjuodindami brangų man jos atminimą? Tai buvo nelaimingas atsitikimas ir taškas. Ir nereikia čia kalbėti "oi oi kas išleidžia savo dukrą nakvoti pas neaiškias drauges". Tik nereikia, nesakykit,kad ir jūs neišleidžiat savo vaikų pas draugų nakvoti. Taip gali nutikti kiekvienam jūsų, todėl labai prašau nustokite komentuoti nesamones.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija