18 Vasaris 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui, viena iš naujovių sudaryti Darbo tarybą. Darbo taryba – darbuotojų atstovaujamas organas, ginantis darbuotojų profesines, darbo, ekonomines ir socialines teises ir atstovaujantis jų interesams.

Tauragės rajono savivaldybės administracija Darbo tarybos rinkimus surengė 2018 m. vasario 5-6 d. Juose dalyvavo 213 darbuotojų. Iš šešių kandidatų daugiausia balsų gavo ir į Darbo tarybą išrinkti:

1. Samoška Jonas - Mažonų seniūnas;

2. Būdvytis Virginijus - Skaudvilės seniūnas;

3. Abromavičienė Genovaitė - Tauragės miesto seniūnijos vyriausioji buhalterė;

4. Kovšovienė Danutė - Tauragės seniūnijos išmokų specialistė;

5. Jurgilienė Elena - Tauragės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso nuostatomis Darbo taryba savo įgaliojimus įgyja ir pradeda vykdyti Darbo kodekse nustatytas funkcijas susirinkusi į pirmąjį posėdį. Pirmąjį Darbo tarybos posėdį turėjo sušaukti rinkimų komisijos pirmininkas.

2018 m. vasario  14 d. toks posėdis buvo sušauktas rinkimų komisijos pirmininko Vytauto Navicko, kuris pirmajame Darbo tarybos posėdyje perdavė visus dokumentus, susijusius su Darbo tarybos rinkimais. Posėdžio metu buvo išrinktas  Darbo tarybos pirmininkas, kuriuo tapo Jonas Samoška, jo pavaduotojas Virginijus Būdvytis. Darbo tarybos sekretore išrinkta Elena Jurgilienė.

Posėdyje patvirtintas Darbo tarybos reglamentas, kuriame nurodytos Darbo tarybos teisės ir pareigos, veiklos organizavimas bei kitos nuostatos.

Savivaldybės informacija

Komentarai

 #
du valdiški šmeižikai, įvykdė organizuotas nusikalstamas veikas. Koks čia naujadaras nusikalstamoje sistemoje
 
 #
Po uzgaveniu i komentatoriu eteri islenda velniai ciklopai ir raganos!
 
 #
šitie tai tikrai apgins, dar trūksta kovšovo beišio mičiulio stankaus ir masolienės
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija