14 Lapkritis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina projektą „Bibliotekos pažangai 2“. „Atrask vaikystės biblioteką“ – nauja iniciatyva, kuria siekiama sustiprinti viešųjų bibliotekų ir vietos bendruomenių bendradarbiavimą, pritraukti daugiau įvairesnio amžiaus vartotojų naudotis bibliotekų teikiamomis paslaugomis ir įsitraukti į jų vykdomas veiklas.

Visoje Lietuvoje žinomi žmonės „atranda“ vaikystės bibliotekas ir tampa jų globėjais. Tauragės Birutės Baltrušaitytės  viešosios bibliotekos globėju tapo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas, tauragiškis Liudas Mikalauskas.

Pirmasis Viešosios bibliotekos globėjo susitikimas su bendruomene vyko rugsėjo 24-ąją dieną. Jo metu Liudas daug nekalbėjo apie biblioteką ar knygas, kurias skaitė vaikystėje, kadangi dažniausiai  jis akimis krimto ne pasakas, o natas ir dainų tekstus. Jis nuosekliai papasakojo apie savo gyvenimo kelią nuo pat gimimo Jovaruose iki šių dienų pasiekimų. Kiekvienam gyvenimo etapui pritaikė dainas, kurias atliko akomponuojant Kornelijui Pukinskiui. Liudas Mikalauskas pabrėžė savo meilę tėvynei, kurią jis išsiugdė dainuodamas Tauragės tremtinių chore.

Ateityje Liudas Mikalauskas aktyviai dalyvaus bibliotekos organizuojamose renginiuose bei akcijose. Kartu su Vaikų literatūros skyriaus darbuotojomis parengs programėlę ir mažiesiems skaitytojams. Jis džiaugiasi, galėdamas prisidėti prie kultūros puoselėjimo savo gimtajame mieste ir noriai ėmėsi kultūros židinio – bibliotekos - globėjo vaidmens.

Žaneta Timaitė

Komentarai

 #
Patinka šis balselis.
 
 #
Geras tikrai
 
 #
o merginos kad grazios bibliotekoj
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija