14 Gruodis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

Pagerbdamos už Lietuvos laisvę kovojusiųjų atminimą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) bendruomenės pareigūnės sausio 12-ąją tradiciškai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Neužmirštuolė“.

Minėdamos šią Lietuvai reikšmingą datą, pareigūnės Tauragėje, šalia prekybos centro „Maxima“, miesto gyventojus kvietė prisijungti prie iniciatyvos ir kiekvienam įteikė po Neužmirštuolės žiedą.

Tauragiškiai sausio 13-osios proga buvo skatinami susimąstyti ir prisiminti, kodėl yra laisvi. Neužmirštuolės žiedas įprasmina pagarbą žuvusiesiems ir nukentėjusiesiems kovojant už Lietuvos laisvę, tad žiedą gavę tauragiškiai buvo kviečiami simboliškai jį įsisegti prie savo širdies ir taip išreikšti dėkingumą bei pagarbą šviesiam Laisvės gynėjų atminimui. Ne vienas vyresnio amžiaus tauragiškis pasidalijo savo asmeniniais prisiminimais bei išgyvenimais, susijusiais su prieš 27-erius metus vykusiais šiurpiais įvykiais.    

Tauragės apskr. VPK bendruomenės pareigūnės dėkoja prisijungusiems prie iniciatyvos ir pagerbusiems tuos, kurie savo gyvybėmis ateities kartoms iškovojo klestinčią valstybę, geresnį pasaulį bei orų gyvenimą.

 

Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina Banienė       

 

 

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation