28 Vasaris 2020, Penktadienis

 

Pirmas
 

„Gyvos Moterys“ projektas Lietuvoje pradėjo judėti nuo šių metų pradžios. Šios bendruomenės įkūrėjai - Alex Monaco ir Inga Stasiulionytė, projekto koordinatorius - Mažvydas Šimkus. Bendruomenės grupių bendros idėjos ir veikla yra susijusi su moterų bendravimu ir dalijimusi gerąja patirtimi. Projekto propaguojami veiksniai, skatinantys visas dalyves tapti aktyvesnėms, mylėti save, dalintis šypsena... Kadangi mes žinome, kad tik nuo mūsų visų pastangų priklauso, kokį gyvenimą gyvensim mes ir mūsų vaikai. 

Bendruomenės grupių tikslai: kelti ateities kartų sąmoningumą, perteikti tikrąsias vertybes vaikams per sąmoningas moteris, padėti moterims atrasti ir realizuoti save, padėti pamilti save ir tą aplinką, kurioje gyvename, padėti moterims būti laimingoms.

Klaipėdietė Agnė Januševičiūtė, kuri dažnai atvyksta į Batakius, pakvietė Batakių miestelio bibliotekininkę dalyvauti "Gyvos Moterys“ veikloje. Pakalbėjusios apie veiklos tikslus, susitikimų galimybes, nutarė organizuoti grupę ir dalyvauti šiame judėjime.

Moterų susitikimai įvyko du kartus. Pirmas susitikimas vyko balandžio mėnesį Batakių bibliotekoje. Susitikimo metu visos dalyvės linksmai leido laiką, degustavo arbatą, diskutavo, gavo namų užduotis, kurias turėjo atlikti iki antrojo susitikimo. Antrasis susitikimas vyko Agnės močiutės, Irenos Šileikienės, sodyboje. Tą birželio 17– tos dienos susitikimą papildė ir kaimyninės seniūnijos moterys. Gaurės miestelio bibliotekininkė Danutė Mockienė ir dar dvi jos draugės atvykusios džiaugėsi, kad kartu praleistas laikas davė geros nuotaikos žiupsnelį, naujų žinių ir gerų emocijų.

Bibliotekininkė Laisvutė Pavalkienė

Komentarai

 #
Projekto tikslas-perteikti tikrąsias vertybes vaikams,t.y-Tvartelis yra svarbiausia,nes tai buvo pradžių pradžia.
 
 #
pradžių pradžia Adomas ir Ieva
 
 #
Padegustavusios arbatą,visos nuklegėjo ravėti daržų-buvo daug gerų emocijų.
 
 #
:)))))))))))))
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija