24 Kovas 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Balandžio 6-ąją visoje Lietuvos minima Saugaus eismo diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, tad policijos pareigūnai kviečia gyventojus bent šią dieną kelyje pabūti pakantesniais, rūpestingesniais, atidesniais ir pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą. Visi eismo dalyviai raginami kelyje elgtis pagal visas kelių eismo bei saugumo taisykles.

Minint Saugaus eismo dieną  ir siekiant priminti saugumo kelyje svarbą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai nuo ankstyvo balandžio 6-osios ryto vykdys policinę prevencinę priemonę, kurios metu bus atliekama vairuotojų blaivumo kontrolė ir kartu dalinama šiai dienai skirta policijos atributika.   Tauragės aps. VPK bendruomenės pareigūnės 12 val. Tauragės pilies aikštėje visų lauks šiai dienai skirtame renginyje, kuriame vyks estafetės ir kiti užsiėmimai, bus dalinamos policijos atminimo dovanėlės, vaikų lauks policijos bičiulis Amsis. Renginio metu taip pat vyks prevencinis gyventojų daiktų žymėjimas. Todėl visi gyventojai, siekiantys apsaugoti savo daiktus (dviračius, mobiliuosius  telefonus, kompiuterius ir kt.) nuo ilgapirščių, kviečiami pasinaudoti šia nemokamai teikiama policijos pareigūnų paslauga.

Tauragės aps. VPK aptarnaujamoje teritorijoje visą balandžio mėnesį bendruomenės pareigūnai dalyvauja ugdymo įstaigose vykstančiuose renginiuose, skirtuose Saugaus eismo dienai, kuriuose pareigūnai primena mokinimas saugaus eismo taisykles bei jų laikymosi svarbą.

Tauragės aps. VPK policijos komisariatai aptarnaujamose teritorijose balandžio 6-ąją taipogi organizuos įvairias akcijas skirtas šiai minėtinai dienai ir vykdys prevencines priemones, skirtas atkreipti dėmesį į vairuotojų bei pėsčiųjų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Šilutės mieste ir jo prieigose 10-12 val. bendruomenės pareigūnai organizuos akciją „Būk saugus kelyje“, kurios metu bus primintos saugaus eismo taisyklės, platinamos priemonės su šviesą atspindinčiais elementais. Taip pat balandžio 10 d. Šilutėje, F. Bajoraičio bibliotekoje vyks Saugaus eismo dienai skirtas bendruomenės pareigūnų organizuojamas renginys. Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariatas kartu su Šilutės rajono visuomenės sveikatos biuru balandžio 6-ąją Pagėgiuose, Birutės gatvėje taipogi vykdys analogišką šiai dienai skirtą akciją. Šilalės savivaldybės aikštėje nuo 12 val. vyks renginys, kurio metu bus organizuojama viktorina, bus įteikiami atšvaitai, gyventojams bus suteikiama galimybė išbandyti neblaivumo akinius. Šiame renginyje, kaip ir Tauragėje, vyks  prevencinis gyventojų daiktų žymėjimas.

Tauragės aps. VPK  pareigūnai linki ne tik šios minėtinos dienos metu, bet ir kasdien saugoti ir rūpintis vieniem kitais, nes saugumą ir taiką keliuose galime sukurti tik bendromis pastangomis.
                      

Tauragės AVPK informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija