6 Gruodis 2019, Penktadienis

Pirmas

Kovo 21-22 dienomis Melnragėje vyko Lietuvos jaunių iki 17 metų amžiaus asmeninis badmintono čempionatas. Dėl šalies čempiono vardo kovėsi net 53 badmintonininkai. Tauragiškiai laimėjo du pirmosios ir vieną trečiosios vietų medalius.

Merginų vienetų varžybose Tauragės ,,Versmės‘‘ gimnazijos moksleivės Ieva Kinaitė, jau ketvirtfinalyje patyrusi pralaimėjimą, užėmė penktąją vietą, o Gineta Turauskaitė, pusfinalyje 1:2 nusileidusi vilnietei, kovojo dėl trečiosios vietos. Kaunietę A. Tubytę nugalėjusi 21:19, 21:18, tauragiškė laimėjo bronzos medalį.

Tauragiškės I. Kinaitė ir G. Turauskaitė merginų dvejetų varžybose nugalėjusios visas varžoves, iškovojo 2015 metų šalies jaunių badmintono čempionių titulus.

Nuotraukoje: Lietuvos jaunių badmintono čempionės (iš kairės) I. Kinaitė ir G. Turauskaitė.