21 Lapkritis 2017, Antradienis

Pirmas

Renovuotoje, jaukioje ir šiltoje Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos ,,Modulio‘‘ žaidimų salėje praėjusį savaitgalį dvi dienas vyko Lietuvos jaunučių iki 13 metų asmeninis badmintono čempionatas. Varžybos sėkmingos buvo tauragiškiams – jie laimėjo penkis medalius.

Lietuvos badmintono federacijos prezidentas Vilmantas Liorančas pasirūpino, kad būtų įrengta elektroninė taškų skaičiavimo sistema, todėl varžybos vyko labai sklandžiai, vyravo puiki nuotaika, jaunieji badmintonininkai džiugino gražiu žaidimu.

Dėl šalies čempiono vardo kovėsi 29 berniukai ir 30 mergaičių. Vienetų varžybose stipriausias buvo Vilniaus CBC badmintono klubo sportininkas D. Pakšys. Tauragiškiai Mantas  Jokubaitis užėmė penktąją, Mykolas Grytė – šeštąją vietas. Merginų finale susitiko nė vieno pralaimėjimo nepatyrusios klaipėdietės S. Borisenko ir M. Sukackaitė. Puikiai žaidusi pastaroji badmintonininkė tapo šalies čempione. Pralaimėjusi tik pusfinalyje, tauragiškė Viltė Paulauskaitė kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjo ignalinietę S. Poklikajevą. Ketvirtfinalyje patyrusi nesėkmę, tauragiškė Vakarė Trakšelytė į keturių stipriausių sportininkių gretas nepateko, bet nepalūžo, toliau žaidė pergalingai ir užėmė penktąją vietą.

M. Jokubaitis ir M. Grytė berniukų dvejetų susitikime dėl trečiosios vietos 21:12, 21:12 nugalėjo kretingiškių porą ir laimėjo bronzos medalius.

Mergaičių dvejetų varžybose stipriausios buvo klaipėdietės, finale nugalėjusios V. Paulauskaitę ir S. Poklikajevą. Dėl trečiosios vietos kovojusios V. Trakšelytė ir kelmiškė A. Peleckytė iš Kelmės, 0:2 pralaimėjusios mergaitėms iš Vilniaus CBC klubo, turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.

Mišrių dvejetų finale susitiko V. Paulauskaitė ir kretingiškis M. Mackevičius bei vilniečiai D. Pakšys ir J. Kelečiūtė. Stipresnė buvo pastaroji pora, ji ir tapo šalies čempione.

Geriausiai varžybose pasirodžiusiems jauniesiems šalies badmintonininkams rankas spaudė, taures, medalius ir diplomus įteikė Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Nuotraukoje: šalies jaunučių čempionate penkis medalius laimėję tauragiškiai (iš kairės) M. Grytė, V. Paulauskaitė ir M. Jokubaitis.