10 Balandis 2020, Penktadienis

 

Pirmas
 

Kaip praneša Hidrometeorologijos tarnyba, šiandien, kovo 12 d.,  antrojoje dienos pusėje,  vakare ir naktį vėjo gūsiai gali siekti   20-25 m/s, vietomis 28-30 m/s, pajūryje  iki 32 m/s. Vėjas neš lietų ir šlapdribą. Jis  siaus ir kovo 13 d. nakties pirmoje pusėje.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo  departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos įspėja ir rekomenduoja,  kaip elgtis kilus stipriam vėjui. Gyventojams primenama, kad jam įsismarkavus neretai lūžta medžiai ar jų šakos, virsta nepritvirtinti įrenginiai.  Jam siaučiant būtina sandariai uždaryti pastatų langus, duris, stoglangius ir kt.

Iš atvirų balkonų reikėtų išnešti daiktus, kuriuos gali pakelti vėjas arba juos pritvirtinti. Pavojinga stovėti prie aukštų medžių, elektros linijų. Taip pat patariama nestatyti automobilių po medžiais.

Jeigu privalote išvykti, išjunkite elektrą, užsukite dujų, vandens sklendes, uždarykite langus, langines, užrakinkite duris ir atlikite visus įprastus veiksmus, kuriuos darote išvažiuodami bent kelioms dienoms.

Apie stiprų  vėją neužmirškime perspėti ir kaimynų. Ypač jei šalia gyvena neįgalūs žmonės, vieniši senoliai, todėl pasidomėkime, ar jais kas nors gali pasirūpinti, jei ne – padėkime jiems arba  patarkime, kad nelaimės atveju jie gali skambinti  skubios pagalbos  telefonu 112.

Pasirūpinkite savo gyvybės ir turto saugumu.

 Daugiau informacijos www.lt72.lt ir  www.meteo.lt .

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija