24 Spalis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Prasidėjus naujiems metams, neeilinė darbo diena teko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės policijos komisariato pareigūnams. Sausio 1-ąją, apie 19.49 val., gautas pranešimas, kad Šilalės r., Bijotų sen., Tūjainių k., vyras, gim. 1984 m., konfliktuoja, daužo stiklus ir yra nenuspėjamas.

Į iškvietimą sureagavo Šilalės policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Giedrius Vyštartas ir Šilalės policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Aurimas Šliažas. Nuvykus minėtu adresu, rastas kraujuojantis pilietis, kuris trenkdamas kaire ranka į durų stiklą susižalojo save - persipjovė ranką. Pareigūnai pastebėję, kad vyras persipjovė rankos venas ir vyksta arterinis kraujavimas nedelsdami ėmėsi veiksmų stabdant stiprų kraujavimą. Vienas iš pareigūnų panaudojo savo kelnių diržą ir užveržė ranką, kitas rankos žaizdas sutvarstė bintu. Greitosios medicinos pagalbos automobiliu iki Tauragės ligoninės važiavo ir pareigūnas laikydamas suveržtą ranką diržu, stabdydamas kraujavimą iš venos. Asmuo pristatytas į ligoninę buvo skubiai operuojamas ir greita pirminė pareigūnų pagalba padėjo išgelbėti jam gyvybę.

Džiaugiamės, kad mūsų pareigūnai operatyviai sureagavo į esamą padėtį, panaudojo turimas žinias ir išgelbėjo žmogaus gyvybę.

Taip pat primename ir raginame, kad kiekvienas galite išklausyti pirmosios pagalbos mokymų kursus Visuomenės sveikatos biuruose, nes niekada nežinosi kada tavo pagalbos gali prireikti praeiviui, artimui ar draugui…                    

Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė

Greta Kęsminaitė

 

 

 

 

 

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija