20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Kai gautos baudos negąsdina, o verslas ir klientai yra visų svarbiausi, sunku nutraukti vykdomą veiklą. Tai rodo pastarieji įvykiai, kai jau ne kartą baustas vyras, gim. 1975 m., dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla ir toliau tęsia savo veiklą namuose, Šilalės r., Traksėdžio sen., Kadžygos k.

2019 m. rugpjūčio 7 d. policijos pareigūnai vyro namuose rado ir išėmė apie 111,17 litrų alkoholinių gėrimų, kuriuos asmuo pardavinėjo neturėdamas licencijos ir draudžiamu laiku. Dėl šios veiklos asmeniui buvo pradėta administracinė teisena. Teismo nutarimu jam paskirta 1 040 eurų bauda. Pilietis nutarimą dar gali skųsti per 20 kalendorinių dienų.

Visgi, tuo istorija nesibaigė. Policijos pareigūnai tikrindami turimą informaciją, 2019 m. rugpjūčio 27 d. apie 22.00 val. nustatė, kad vyras, gim. 1975 m., ir toliau verčiasi neteisėta veikla. Draudžiamu laiku ir neturint licencijos jis pardavė vyrui, gim. 1999 m., ir vyrui, gim. 1999 m., alkoholinius gėrimus.

Policijos pareigūnai vyro namuose kratos metu rado ir išėmė 98 vnt. apie 54,902 litrus alkoholinių gėrimų.

Piliečiui pradėta administracinė teisena pagal LR ANK 127 str. 2 d., kuri užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio keturiasdešimt iki dviejų tūkstančių keturių šimtų eurų.

 

Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė

Greta Kęsminaitė

 

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija