20 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Maniau savaitgalį praleisiąs gamtoje. Tačiau spustelėjus šaltukui tokių norų atsisakiau ir ,,apsikasiau“ šiltoje virtuvėje su krūvele laikraščių. Juos beskaitant kilo minčių, kuriomis noriu ir su jumis pasidalinti.
Kai kurie leidiniai man kažkaip pasirodė ,,pikti ir įsiutę“, o dviejų Tauragės laikraščių pagrindinė tema  kaip atstatydinti Tauragės rajono merą - pasirodė sena ir nuvalkiota. Dar ir dar kartą primenama, kaip 2009 metais Pranas Petrošius netyčia pakėlė ranką balsuojant dėl Pagramančio gyvenvietės Akmenos gatvelės dangos atnaujinimo. Ir tuo padarė baisų nusikaltimą, mat pats kartu su dar 15 pagramantiškių gyvena toje gatvelėje. Tarsi žmogų būtų užmušęs. Gal net ne vieną, o kelis iš karto. Maniau, dar rasiu bent kokį gerą žodį apie mero nuveiktus darbus per tuos pastaruosius trejus metus. Kur tau. Žiniasklaidininkai nė neviaukteli apie mero indėlį gerinant ir gražinant tauragiškių gyvenimą, jo gerų darbų pripažinimą išrenkant metų politiku, pastangas padėti nelaimėn patekusiems žmonėms, įvertintas ,,Auksinės širdies“ prizu. Skamba vien žodžiai ,,išversti iš posto“, ,,interpeliacija“... Taip ir norisi sušukti: ,,Žmonės gerieji, nuo ko taip sužvėrėjote? Nejau visai pamiršote krikščionišką moralę, kuri moko atleisti artimam, jei jis net nuodėmę padarė.“ Bent aš šioje išpūstoje istorijoje jokios mero nuodėmės neįžvelgiu. Tie, kurie dorą žmogų nori sutrypti, pažeminti, patys yra daug kartų nuodėmingesni.
Labai nustebau sužinojęs, jog Tauragės rajono savivaldybės taryboje mūsų interesams atstovauja... vilniečiai. Antai vienas laikraštis  rašo, jog merui interpeliacija grasinantis tarybos narys Liberalų sąjūdžio narys Linas Stankus atostogauja, o kitas šviesiai tiesiai praneša  Linas Stankus negalėjo atvykti iš Vilniaus, kur gyvena. Manding, kai rinkome rajono tarybą, visi jos būsimi nariai turėjo būti mūsų savivaldybės gyventojai. Dabar išeina, kad mums vadovauja... vilniečiai. Ar nederėtų  svetur gyvenantiems atsistatydinti iš rajono tarybos ir užleisti vietą, kaip reikalauja Savivaldos įstatymas, pastoviems mūsų rajono gyventojams? Ką apie tai mano Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje?
Remigijus V.,
nuolatinis Jūsų laikraščio skaitytojas
(pavardė redakcijai žinoma)

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija