24 Vasaris 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Ši nežiemiška žiema  pats metas ,,kailinėms staigmenoms“  aksesuarams, į kuriuos verta atkreipti dėmesį visiems, norintiems atrodyti išskirtinai.
Šio sezono žymiausių pasaulio mados korifėjų kolekcijose kailiais puošiama viskas. Dirbtiniais ar natūraliais kailiais puošiami paltų, odinių striukų, megztinių ir nertinių, suknių, švarkų rankogaliai. Sezono vinis " kailiniai arba odiniai rankogaliai iki alkūnių bei kailiais puoštos sijonų apačios.
Rankinės iš natūralaus ar dirbtinio kailio ant mados podiumų karaliauja jau keletą metų. Tai reiškia, kad šis aksesuaras patinka ir dailiosios lyties atstovėms, ir mados kūrėjams. Darbštuolėms auksarankėms, mėgstančioms tokius aksesuarus pasisiūti ar susimeistrauti pačioms, nedideles kailių atraižas galima paderinti su trikotažu, ar pagaminti kailines aplikacijas savo senai odinei rankinei. Fantazijai ribų nėra. Tai puikiai iliustruoja ir rankinės nuotraukose.
Kailių naudojimo sritis  begalinė. Juk be visiems žinomų šiltų ir prabangių drabužių iš kailių galima pasisiūti ar kitaip pasigaminti... papuošalų.
Tiesą sakant, papuošalai iš kailio sukelia dvejopus jausmus. Jie  originalūs, stilingi ir itin ryškūs. Tarkim, koljė iš audinės net ir įsivaizduoti sudėtinga, nors kailiai nuo seno buvo laikomi puikiu sėkmės talismanu. Juk ne veltui dar ir šiais laikais kai kas nešiojasi su savimi... triušio letenėlę.
Galima tik įsivaizduoti, kaip šiuo straipsneliu pasipiktina ,,žalieji“ ir kitokie gyvosios gamtos mylėtojai. Br-r-r-r, mes irgi prieš gyvūnų žudymą. Be to, šiais laikais pramonė gamina pakankamai pigius puikiausius odos pakaitalus ir neįtikėčiausius kailius. Tad rinktis ne tik galima, bet ir reikėtų būtent tokį kailiuką.
Akivaizdu, kad aksesuarai iš dirbtinio kailio gali tapti puikiu pakaitalu brangiai kainuojantiems kailiniams.


,,Austėjos“ informacija

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija