6 Balandis 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

Irina SADAUSKIENĖ
 

Pagaliau praeitų metų spalio 14 dieną įvyko „Tauragės radijo“ atidarymas. Kviestiniai svečiai vos tilpo patalpoje, kurioje liejosi sveikinimo žodžiai iš Tauragės ir Pagėgių merų, savivaldybės tarybos narių, vieno seimo nario, verslininkų, biudžetinių įstaigų vadovų ir, žinoma, mūsų - žiniasklaidininkų. Visi linkėjo sėkmės ir gyrė už drąsą „Tauragės radijo“ įkūrėjus - buvusį tauragiškį ir vėl sugrįžusį į šį miestą Lietuvoje žinomą kultūros projektų prodiuserį Valdą Latožą bei niekada naujų idėjų nestokojantį Sigitą Kancevyčių.
Greitai prabėgo pusmetis, o „Tauragės radijo“ įkūrėjai sako yra įsitikinę, kad didžiausi sunkumai jau praeityje. Anot V. Latožos, kiekviena diena - vis naujas iššūkis, tačiau prabėgęs pusmetis buvo labai darbingas, kūrybingas, o rezultatai pranoko lūkesčius.
- Didžiausias džiaugsmas, kad susibūrė puikus kolektyvas. Didžioji jo dalis į radijo studiją ateina iš idėjos. Tai jų laisvalaikis. Juk vieni eina dainuoti į chorą, kiti - vaidinti dramos būrelyje, dar kiti važiuoja žvejoti arba medžioti, o mūsų kolektyvo pagrindą sudaro žmonės, „susirgę“ radijo liga. Nors esame jauni, bet jau turime savo tradicijas. Ne tik dirbame, bet ir mėgstame smagiai kartu leisti laiką, sveikiname vieni kitus įvairiomis progomis, - sako „Tauragės radijo“ vadovė Vaiva Šaltenytė.
 - Didžioji mano laisvalaikio dalis irgi praeina studijoje. Čia visada yra kas veikti, nes studijoje vakarais pilna jaunų, kūrybingų žmonių. Neabejoju, kad jų atsiras dar daugiau, nes manau, kad Tauragėje yra tokių, kurie net nežino apie savo gabumus vesti laidas, - šypsosi S. Kancevyčius.
- Ateities planai? Plėstis. Juk mes esame ne tik Tauragės, bet ir viso regiono transliuotojas, todėl reikia surasti bent po vieną žmogų Pagėgiuose, Jurbarke ir Šilalėje. Plėtros siekiame nuosekliai. Neskubėdami. Galvoju, kad sulaukus vienerių metų gimtadienio, mūsų dar labiau klausysis ir minėtų savivaldybių gyventojai. Naudodamasis proga, nuoširdžiai dėkoju „Tauragės radijo“ klausytojams. Jų pilna ir valstybinėse įstaigose, ir privačiuose įmonėse. Mūsų klausosi visur. Džiaugiamės, kad sparčiai auga ir reklamos užsakovų ratas, - kalbėjo V. Latoža.
„Tauragės radijas“ į mūsų krašto gyvenimą plūstelėjo tarsi gaivus vėjas. Šiandien net keista, kad Tauragė iki praeitų metų spalio 14 dienos neturėjo savo eterinės radijo stoties. O šiandien jo Tauragės karšte pilna visur. Tikriausiai dabar daugelis tauragiškių pasakytų, kad mūsų tolesnį gyvenimą sunku įsivaizduoti be „Tauragės radijo“ eterio. Mūsų skaitytojų vardu sveikiname pusmetinukus kolegas, džiaugiamės bendradarbiavimu, kurio tikslas vienas – dirbti žmonėms, teikti jiems informaciją, pagelbėti varge, pasidžiaugti, kai yra kuo džiaugtis.

Komentarai

 #
Tas Tauragės radijas gal ir gerai ,jei jame mažiau blevyzgų būtų, o daugiau informacijos , pažintinių laidų.
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija