24 Kovas 2019, Sekmadienis

 

Pirmas
 

Pasaulinės sveikatos dienos proga, kuri buvo balandžio 7 d., Lietuvos aklųjų ir silpnaregių medikų draugijos LASMEDA nariai skelbė akciją: Sveikatą stiprinantis prisilietimas. Kadangi pagal Pasaulinės sveikatos organizacijos apibrėžimą, sveikata - tai fizinė, emocinė, dvasinė, socialinė gerovė, o ne tik ligų nebuvimas, buvo siekta bent vienai dienai pagerinti žmonių gyvenimo kokybę. Nes kiekviena diena yra svarbi žmogaus sveikatos puoselėjimui. 

LASMEDA organizacijos nariai Pasaulinės sveikatos dienos išvakarėse, balandžio 6 d. (penktadienį) skyrė savo laiką ir dėmesį, padovanodamii masažo procedūras, tiems, kam labai to reikia. Akcija buvo vykdoma Vilniaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namuose taip pat masažo procedūrai buvo kviečiami sėdimą darbą dirbantys kauniečiai bei Panevėžio miesto gyventojai.

Prie minėtos akcijos geranoriškai prisidėjo Tauragiškis LASMEDA narys, masažuotojas, Nerijus Bardzilauskas. Kuris lankėsi Tauragės senelių globos namuose. Skirdamas savo darbą, dėmesį ir bendravimą, Nerijus praskaidrino senjorų dieną ir sukėlė jiems vien tik geras emocijas ir pojučius. Tuo tarpu pats masažuotojas jaučiasi prasmingai praleidęs dieną, pajutęs šilumą ir senjorų dėkingumą. Akcijos metu sutikti žmonės palieka “pėdsaką” gyvenimo prasmės suvokime ir apmąstymuose.

Tikimės ši diena LASMEDA organizacijos narių pastangų dėka tapo sveikesnė ir padovanojo gerus pojučius, teigiamas emocijas daugeliui žmonių. O juk kiekviena diena svarbi žmogaus gyvenimo gerovės kurimui.

Renata Mingilė
LASMEDA pirmininkė

 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija