24 Vasaris 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

 

Renginys prasidėjo pažymėjimų įteikimu naujiems bendruomenės nariams ir pagerbimu tylos minute išėjusius Anapilin. Vėliau išvardinti nuveikti didžiausi darbai, paminėtos nemažos pinigų sumos, kurios gautos ir iš įvairių fondų bei Tauragės rajono savivaldybės. Anot bendruomenės pirmininkės, laukia pastato remontas, kuriame bus įrengta virtuvė, tualetas, nauja šildymo sistema, sutvarkyta katilinė, pakeista elektros instaliacija bei atlikti vidaus ir lauko remonto darbai. Ataskaitoje buvo plačiau apžvelti praeitais metais suorganizuoti kultūros renginiai, išvykos, konferencijos.
Vėliau koncertavo bendruomenės saviveiklininkai, pasipuošę naujais rūbais, kurie įsigyti iš projektų lėšų.
„Elbentos“ bendruomenės pirmininkė pristatė ir naujas veiklas, kurias bendru sutarimu jau siekiama įgyvendinti. Tai vaistažolių auginimas, pakavimas ir pardavimas, bendruomenės Buities namų ir vietinio turgelio įkūrimas ir muziejaus įsteigimas.
Kalbėjo ir renginyje dalyvavę svečiai. Meras Pranas Petrošius, džiaugdamasis bendruomenės veikla, pažadėjo visokeriopai remti jos darbus. B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorius ir Baltrušaičių bendruomenės teatro režisierius  Sigitas Kancevyčius visų dar kartą paprašė pagerbti plojimais „Metų bendruomenės lyderiu“  išrinktą Vladą Liekį, pažadėjo visokeriopą kultūrinę pagalbą bendruomenės mėgėjų meno atstovams, visiems linkėjo vienybės ir susitelkimo sprendžiant bendrus reikalus. Žygaičių seniūnas Vytautas Juška pateikė savo veiklos ataskaitą.
Renginį vainikavo saviveiklininkų – moterų vokalinio ansamblio, merginų dueto, kaimo kapelos ir naujai sukurtos humoro grupės „Ražas“ pasirodymas bei turtinga Kaziuko mugė.
Šauniai dirbanti „Elbenta“ – puikus pavyzdys kitoms bendruomenėms.

„Tauragiškių balso“ informacija

Komentarai

 #
Atvykę kiek anksčiau bei išskleidę Lietuvos vėliavas, Panerių geležinkelio stotyje kėlėme veinitių gyventojų nuostabą bei nepasitenkinimą savo šalyje negali su savo šalies vėliava rodytis???? man trūksta žodžių. Primena šių metų GaDi, kai veinitiai pradėjo visus pliekti, nes lietuviai atvažiavo švęsti į nesavo kraštą. Manau reikėtų rimtai susirūpinti, dėl tokių mūsų šalies piliečių .Šaunuoliai LTJS!
 

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija