6 Gruodis 2019, Penktadienis

Pirmas

Balandžio 25-26 dienomis Kaune, A. Sabonio krepšinio centre, karaliavo badmintonas. Čia vyko Lietuvos jaunimo iki 19 metų asmeninis badmintono čempionatas. Tauragės Žalgirių gimnazijos moksleivis Laurynas Sparnauskis, nugalėjęs visus varžovus, iškovojo čempiono vardą.

Vaikinų vienetų varžybose pasiekę po tris pergales, į finalą pateko Tauragės Žalgirių gimnazijos gimnazistai L. Sparnauskis ir Renaldas Šileris. Išsaugojęs daugiau jėgų, L. Sparnauskis nuo pat lemiamos kovos pradžios savo varžovui nepaliko jokių šansų laimėti: žaidė labai susikaupęs, atakavo galingai, tiksliai, ir laimėjo susitikimą 21:9, 21:14. Lietuvos badmintono federacijos prezidentas Vilmantas Liorančas jam įteikė taurę ir aukso medalį. Sidabro medaliu apdovanotas R. Šileris.

Mišrių dvejetų varžybose į finalą pateko R. Šileris ir Tauragės ,,Versmės‘‘ gimnazijos moksleivė Gabrielė Janušonytė. Jų varžovais buvo klaipėdiškiai. Pastarieji žaidė geriau ir laimėjo šalies čempionų vardus. Tauragiškiams atiteko antroji vieta.