5 Gruodis 2019, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

Nuo nesibaigiančių liūčių labiausiai kenčia Spaustuvės gatvės gyventojai bei kiti dažnai į ją užsukantys miesto bei rajono gyventojai. Į „Tauragiškių balso“ redakciją skambinusi moteris sakė, jog jai dažnai tenka lankytis Šeimos medicinos klinikoje „Ratio“ bei ūkininkų turgelyje.

- Įsukus į Spaustuvės gatvę, didžiausia problema – kur pasistatyti automobilį. Nors vietos gatvėje daug, tačiau šalia Šeimos medicinos klinikos – didžiulė bala, šalia turgelio – taip pat. Todėl tenka ilgokai laviruoti, kad išsaugotum sausas kojas, - guodėsi skambinusioji.
Spaustuvės gatvės gyventojai apsišarvoję kantrybe laukia permainų. Kai kurie net pajuokauja kviesdami verslininkus investuoti į baidarių verslą arba siūlo plaukioti gondolomis kaip Venecijoje. Po stipresnio lietaus automobiliai dar nesunkiai „praplaukia“, o ką daryti pėstiesiems. Šaligatvių nėra, vietoje jų – upė. Neprisėmę batų jie gali praeiti tik pačiu gatvės viduriu, tačiau rizikuoja pakliūti po automobilio ratais, nes ne visi vairuotojai geranoriški ir supranta pėsčiuosius.
Įvažiavimai į gyventojų kiemus taip pat užlieti. Vieni žada sukelti kiemo lygį, kad netekėtų iš gatvės vanduo, kiti kreipiasi į savivaldybę, rašo prašymus, siūlo sutvarkyti lietaus kanalizaciją ar tiesiog bent laikinai balas pripilti žvyro.
Paskambinus į miesto seniūniją, paaiškėjo, jog seniūnas šiuo metu atostogauja, o jo pavaduotojas Juozas Buikys sakė dėl šios gatvės sutvarkymo jokių vilčių negalįs suteikti. Jo teigimu, Spaustuvės gatvė, kaip ir dar 26 Tauragės miesto gatvės bei 40 aikštelių, yra įtraukta į artimiausiu metu tvarkytinų gatvių sąrašą. Tačiau kuriais metais ji bus renovuojama – seniūno pavaduotojas negalėjo pasakyti.
- Šiais metais bus renovuojamos tik dvi gatvės – Prezidento ir J. Tumo-Vaižganto. Suprantamas Spaustuvės gatvės gyventojų rūpestis, ir savivaldybė, ir seniūnija nuolat gauna gyventojų prašymų kuo greičiau sutvarkyti šią gatvę, tačiau kada tiksliai tai bus padaryta, niekas negali pasakyti, - sakė seniūno pavaduotojas Juozas Buikys.

Kristina NEVELKIENĖ

Komentuoti

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija